Zemgus Girgensons izrēķinās ar “Red Wings” vārtsargu Džimiju Hovardu.

Latviešu nakts NHL – Girgensons iemet mazākumā, Bļugers spēles pirmā zvaigzne 0

Zemgus Girgensons guva vārtus otro spēli pēc kārtas un Bufalo “Sabres” pārtrauca divu zaudējumu sēriju, viesos ar 5:1 (3:0, 0:1, 2:0) apspēlējot NHL čempionāta pastarīti Detroitas “Red Wings”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Latvietis ar precīzu vārtu guvumu izcēlās pirmajā trešdaļā, kad uz zilās līnijas kļūdījās mājinieku aizsargs un Girgensons mazākumā aizmuka viens pret vienu ar vārtsargu Džimiju Hovardu. Vārtsargs tik apspēlēts ar vairākām elegantām māņkustībām un “Sabres” panāca 3:0.

Girgensons laukumā bija 13:47 minūtēs, no kurām bez desmit sekundēm trīs minūtes mazākumā, divreiz meta pa vārtiem un divreiz veica spēka paņēmienus.

Girgensonam tie bija astotie vārti šosezon un kopā aizvadītajās 46 spēlēs viņš sakrājis 12 punktu.

Bļugers iemet uzvaras bullīti

Teodors Bļugers iemeta uzvaru nesošo pēcspēles metienu tika atzīts par pirmo zvaigzni Fīniksā, kur Pitsburgas “Penguins” ar 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 2:1) pieveica Arizonas “Coyotes”.

Bļugers šajā spēlē laukumā bija 19:29 minūtes, no kurām četras ar pusi mazākumā. Tieši par spēli nevienādos sastāvos komandas treneri slavēja latvieti, piešķīra spēles zvaigznes titulu un deva iespēju izpildīt pēcspēles metienu. Tas bija pēc kārtas astotais “Penguins” mestais bullītis, kurā Bļugers mājinieku vārtsargu pārspēja ar spēcīgu metienu vārtu augšējā stūrī.

Bļugers šosezon 45 spēlēs nopelnījis 16 (6+10) rezultativitātes punktus.