Latvijā pieaug bezdarbs! Ministre skaidro, kā valdība gatavojas šim “pārmaiņu laikam” 41

Eksperti saka, ka šis būs recesijas gads, par to liecina arī Finanšu ministrijas visas prognozes. Tas nozīmē, ka ekonomiskā aktivitāte samazināsies un var pieaugt bezdarbs, vai ekonomikas ministrija ir izplānojusi, kā tas ietekmēs Latvijas iedzīvotājus?

Reklāma
Reklāma
Mājas
Vārītus rīsus nedrīkst uzglabāt ilgāk par vienu dienu! 10 bieži pieļautas kļūdas gatavojot, kas var izraisīt saindēšanos ar pārtiku
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

“Jā, šobrīd mēs esam diezgan optimistiski savās prognozēs, vismaz tajās sadaļās, kas attiecas uz bezdarbu, jo mums vēl aizvien ir stabils darbaspēka pieprasījums, pat lielāks, nekā ir iespējas.

Uzņēmēji vēl aizvien dod indikācijas, ka viņiem nepieciešams papildus darbaspēka piesaiste, līdz ar to, ja arī būs nozares, kur mainīsies nodarbinātība, būs citas nozares, kas izmantos šo iespēju un iegūs jaunus darbiniekus,” TV24 raidījumā “Ziņu TOP” komentāru sniedz ekonomikas ministre Ilze Indriksone (NA).

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa norāda, ka viennozīmīgi mūs sagaida pārmaiņu laiks.

“Būs recesija, bet mēs vērtējam visas atbalsta programmas, arī Eiropas atbalsta programmas visiem uzņēmējiem, kuri šobrīd ir gatavi ieguldīt attīstībā, jo tādā krīzes brīdī tie, kuri investēs attīstībā, produktivitātē, digitalizācijā, tie noteikti to atspēriena punktu sāks labākā un augstākā līmenī nekā tie, kuri nogaidīs,” ministre teic.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.