Latvijā vēl joprojām ir pārāk daudz skolu! Golubeva norāda, ka LIZDA pārāk centīgi pretojas visām reformām 232

“Mums ir ļoti daudz cilvēku ar pedagoģisko izglītību, tas ir mīts, ka mums pietrūkst pedagogu, bet cilvēki negrib strādāt skolā, tāpēc mums pietrūkst pedagogu,” TV24 raidījumā “Preses klubs” izsakās Marija Golubeva, iekšlietu ministre (2021-2022), Kustības “Par” biedre.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

“Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) ļoti centīgi pretojas jebkurām reformām. Arodbiedrības mērķim būtu jābūt iestāties par skolotāju algu palielināšanu un labu darba apstākļu nodrošināšanu.

Šobrīd arodbiedrība cenšas saglabāt katru slodzi, katru darba vietu, lai, nedod Dievs, kāds netiktu atlaists vai kāda vieta likvidēta, manuprāt, tas nav pareizi, jo mēs nevaram uzturēt tik daudz skolotāju, tik daudz skolu, no otras puses mums vajadzētu labi atalgot un nodrošināt darba vidi tiem skolotājiem, kuri palikuši strādāt,” Golubeva norāda.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai viņas minētos mērķus sasniegtu, būtu kaut kādos jautājumos jāpiekāpjas arī arodbiedrībai. “Bet to es šobrīd neredzu!” viņa teic.

Bijusī iekšlietu ministre norāda, ka Latvijā vēl joprojām ir par daudz skolu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.