foto: basket.lv

Latvijas 3×3 basketbola izlase uzzina pretiniekus Pasaules kausa finālturnīrā 0

Pievieno LA.LV

Latvijas 3×3 basketbola izlase Filipīnās gaidāmajā Pasaules kausa finālturnīrā spēkosies vienā apakšgrupā ar Ukrainas, Horvātijas, Jordānijas un Nigērijas komandām, noskaidrojies izlozē.

Nepatīkams pārsteigums Nakts tirgū: Pārdevējas taču ne tikai nerunā latviski, bet pat nesaprot, ko viņām jautā! 71
Šie ziedi atņem spēku un veselību: 5 augi, kurus labāk nestādīt mājas tuvumā
TV24
Alga nav mazāka par 2000 eiro! Armands pastāsta, kas ir šī Latvijā un citviet labi apmaksātā profesija
Lasīt citas ziņas

Piektais Pasaules kausa finālturnīrs 3×3 basketbolā Filipīnās notiks no 8. līdz 12.jūnijam. Gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē sacentīsies pa 20 komandām.

Kļuvis zināms, ka pašreizējie Eiropas čempioni no Latvijas sacentīsies D apakšgrupā, kur būs arī Ukrainas, Horvātijas, Jordānijas un Nigērijas vienības. Kopumā turnīrā 20 komandas sadalītas četrās grupās pa piecām katrā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pašreizējā pasaules čempione Serbija tikmēr spēkosies A grupā ar Rumāniju, Jaunzēlandi, Nīderlandi un Kirgizstānu.

Savukārt B grupā ielozētas Slovēnija, Polija, Igaunija, Japāna un Ekvadora, kamēr C apakšgrupā būs Krievija, Brazīlija, Mongolija, Kanāda un mājinieki no Filipīnām.

No katras apakšgrupas tikai divas spēcīgākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam.

Latvijas izlase pērn jūlijā Amsterdamā negaidīti izcīnīja Eiropas čempionu titulu 3×3 basketbolā, kas iekļauts 2020.gada Tokijas olimpisko spēļu programmā. Komandas sastāvā bija Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Edgars Krūmiņš un Agnis Čavars.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.