LETA

Latvijas izlase Vācijā bez Krišjāņa Rēdliha 0

Latvijas hokeja izlase šovakar viesos aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm pret Vāciju.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Sist viņu vajag!?” Bijušais bokseris Mairis Briedis komentē savas emocijas saistībā ar Rosļikova ievēlēšanu 63
Kokteilis
Kā atbrīvoties no ļaunās acs un atjaunot spēku: rituāli katrai zodiaka zīmei
“Nebija sūdzību par pašsajūtu…” Anatolija Danilāna ģimenē piedzīvots vissmagākais zaudējums
Lasīt citas ziņas

Latvija uz Vāciju devusies bez Krišjāņa Rēdliha – viņa ģimenē tuvākajās dienās gaidāms pieaugums, tāpēc pieredzējušais aizsargs palicis mājās. Viņa vietā neviens cits spēlētājs nav izsaukts.

Kā zināms, Latvijas izlasei nevar palīdzēt galvenais treneris Teds Nolans, kurš aizņemts darbā ar NHL vienību Bufalo “Sabres”. Līdz ar to valstsvienību vadīs viņa asistenti Toms Kūlens un Kārlis Zirnis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dažādu iemeslu dēļ Latvijas izlase ne tuvu nebūs spēcīgākajā sastāvā, bet Nolans jau pirms novembra spēlēm pret Krieviju izteicās, ka olimpiskajā sastāvā ir tikai dažas brīvas vietas. Labākajā sastāvā Latvija šobrīd nemaz nevar būt, jo vairāki kandidāti aizņemti Ziemeļamerikā, bet daudzi ir arī traumēti. Vairāki pieredzējušie Rīgas “Dinamo” spēlētāji palikuši kluba rīcībā.

Vācijas izlase februārī savās mājās nespēja kvalificēties Soču olimpiskajām spēlēm (izšķirošs bija zaudējums Itālijai un vairs neglāba arī uzvara papildlaikā pret Austriju, kam pietika ar punktu, lai izcīnītu pirmo vietu grupā), tāpēc šobrīd jau briest pasaules čempionātam pavasarī Minskā. Vācijas izlases galvenais treneris Pats Kortina sastāvā mačiem pret Latviju iekļāvis tikai bundeslīgā spēlējošos hokejistus, tostarp ir arī seši debitanti.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.