Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Timurs Subhankulovs

“Lejas Zosēni” par vairāk nekā 200 000 eiro cels kūti un kūtsmēslu krātuvi 0

Tirzas pagasta zemnieku saimniecība “Lejas Zosēni” par 234 858 eiro cels kūti un pakaišu kūtsmēslu krātuvi, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Lasīt citas ziņas

Zemnieku saimniecības izsludinātajā iepirkumu konkursā par teļu kūts un pakaišu kūtsmēslu krātuves būvniecību četru pretendentu vidū uzvarējusi kompānija “RCI Gulbene”, kuras līgumcena ir 234 858 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) jeb 284 178, ieskaitot PVN.

Investīciju projektu plānots īstenot līdz 2020.gada 31.oktobrim, “Alsupēs”, Tirzas pagastā, Gulbenes novadā, piesaistot finansējumu Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstība pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka saimniecības apgrozījums 2018.gadā bija 604 642 eiro un tā strādāja 120 478 eiro peļņu.

Zemnieku saimniecība ir reģistrēta 2001.gadā un tās īpašnieks ir Jānis Jēgers. Zemnieku saimniecība nodarbojas ar graudkopību un piena lopkopību

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.