Foto: Pexels

Lielais mīlestības un ilūziju laiks! Ezotēriskais horoskops aprīlim 0

Mēneša sakumā Saturns kopā ar Plutonu un lejupejošajiem Mēness mezgliem Mežāža zīmē raida uz Zemi neatkārtojamas transformējošas enerģijas, kurām būs globālas un neatgriezeniskas sekas. Tam visam pievienojas jaunmēness enerģētika 5.aprīlī Auna zīmē. Arī Merkurs kopā ar Neptūnu no Zivju zīmes var radīt pamatīgu apjukumu kolektīvās zemapziņas dzīvēs. Cerams, ka Merkura sekstils ar Saturnu šo apjukumu nedaudz pietušēs un daudzi spriedīs par notikumiem saskaņā ar veselo saprātu. Arī Saulīte kopā ar Saturnu un Plutonu sadarbojas! Šķiet, laika apstākļi mēneša sākumā būs visnotaļ vēsi – ziemīgi.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

10.aprīlī lielais labvēlis Jupiters Strēlnieka zīmē kļūst retrogrāds līdz 11.augustam. Viss iesāktais un iecerētais buksēs, ar grūtībām virzīsies uz priekšu.

Otrajā dekādē iesaku neticēt visam, ko kāds sola. Ceļojums ārpus valsts robežām solās būt diezgan ekstrēms. Neparedzēti notikumi un skaļi pārpratumi.

CITI ŠOBRĪD LASA

17.aprīlī Merkurs ieiet Auna zīmē. Saskarsmē ar citiem būs tendence runāt skaidru valodu, un atradīsies pietiekami daudz pārliecinošu vārdu, lai pārliecinātu oponentu par savu taisnību.

Interesanti, ka pēdējā dekādē, 19.aprīlī, būs pilnmēness Auna zīmes izskaņā kopā ar Urānu. Tas veicinās neparedzamus notikumus. Arī Venera, 20.aprīlī ieejot Auna zīmē, radīs straujus, neprognozējamus un visnotaļ interesantus notikumus.

Plutons 24.aprīlī kļūst retrogrāds līdz 3.oktobrim – te nobriedušais karmai būs plašs darbības lauks, jo tuvumā atrodas lejupejošais Mēness mezgls. Karmas Valde strādā ar pilnu jaudu!

Saturns 30.aprīlī paliek retrogrāds līdz pat 18.septembrim. Kopā ar Plutonu tas nostiprinās Karmas Valdes sagatavotos pārbaudījumus.

Valstu varas ešelonos paredzama nopietna krīze. Var pastiprināties diktatūra.

Optimistiskākās dienas solās būt laikā no 7. līdz 21.aprīlim. Ķeriet veiksmi aiz astes!

Nozīmīgākie datumi – 5., 10., 17., 19., 20., 24. un 30.aprīlis.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Ezoterikas un garīguma gadagrāmata 2019

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.