Laukos
Politika

Mājražotāju kooperatīvs “Kuldīgas labumi” sācis produkcijas piegādi Kuldīgas novadā, Rīgā un Pierīgā0


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Anda Krauze

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) biedrs, mājražotāju kooperatīvs “Kuldīgas labumi” ir sācis produktus piegādāt uz mājām vai birojiem, informēja LLKA.

Rīgas iedzīvotāji var pasūtīt “Kuldīgas labumu” mājražotāju produktus interneta veikalā http://kuldigaslabumi.mozello.lv, bet piegādes nosacījumi pieejami piegādes sadaļā.

Norēķināšanās iespējama skaidrā naudā vai ar bankas karti. Piegāde ir pieejama Kuldīgas pilsētas robežās un Kuldīgas novada lauku teritorijā, kā arī Rīgas pilsētas robežās un Babītes, Ķekavas, Mārupes un Garkalnes teritorijā.

Atlīdzība par pasūtījuma piegādi Kuldīgas pilsētas robežās ir trīs eiro, bet Kuldīgas novada lauku teritorijā – četri eiro. Minimālā pasūtījuma summa Kuldīgas pilsētas teritorijā un Kuldīgas novada lauku teritorijā ir 20 eiro.

Savukārt pasūtījuma piegāde Rīgas pilsētas robežās, Babītes, Ķekavas, Mārupes un Garkalnes teritorijā izmaksās piecus eiro. Minimālā pasūtījuma summa šajās teritorijās ir 30 eiro.

Informācija “Kuldīgas labumu” mājaslapā liecina, ka kooperatīvs ir dibināts 2014.gada 19.februārī. Tās galvenais mērķis ir veicināt Kuldīgas novada mājražotājus un amatniekus, ražot un radīt preci ne tikai savam priekam, bet arī biznesam.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Faktiskais ar Covid-19 inficēto skaits Latvijā varētu būt lielāks par oficiāli reģistrēto
1 stunda
LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
5 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīgā vairs nebūs bezmaksas sabiedriskā transporta nevienos svētkos šogad
2 stundas
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Postošais sprādziens Beirūtā radījis jautājumus par drošību Latvijas ostās
2 stundas