“Mani pārsteidza Zīles aicinājums, domāju, ka viņš ir godprātīgāks!” Kreituse stāsta 83

“Šobrīd priekšvēlēšanu cīņa sadalījusies divās daļās, vieni ir pašpārliecinātie, kuri visu laiku sludina, ka būs Eiroparlamentā un tur vispār nav šaubu, un otri, kuri cenšas pierādīt, ka viņiem tur jānokļūst,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” stāsta politoloģe Ilga Kreituse.

Kokteilis
Ko stingri aizliegts darīt kapsētā, lai tevi “nepaņemtu līdzi” – noteikumi, kas noteikti jāievēro
Mājas
5 lietas, kuras nedrīkst izsviest no mājokļa pat tad, kad tās nokalpojušas
“Katru reizi ir šoks! Jūs dzīvojat…” Britu latviete salīdzina dzīvi Latvijā un Apvienotajā Karalistē
Lasīt citas ziņas

“Mazliet mulsina dažas retorikas, ko mēs dzirdam. Zīles kungs mani pārsteidza, vienmēr domāju, ka viņš ir tāds tolerantāks un pret vēlētāju godprātīgāk izturās, bet tad, kad izdzirdēju no viņa paziņojumu, ka uz Eiroparlamentu vajag vēlēt tos, kuri tur jau ir bijuši, tad domāju, ar ko tas tie vecie kadri labāki – jūs taču arī tāpat kādreiz bijāt jaunie kadri,” politoloģe teic.

Tas esot jauns pavērsiens, iepriekš vēlēšanās tā skaļi neviens nebija teicis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa arī norāda, ka dzirdami daudz mazāk tukšu solījumu par, piemēram, pensiju paaugstināšanu, kam tieši nav nekāda sakara ar darbu Eiroparlamentā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.