Melbārža četriniekam piektā vieta Pasaules kausa četrinieku sacensībās 0

Oskara Melbārža pilotētā Latvijas bobsleja ekipāža svētdien Kēnigzē trasē Vācijā izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa septītā posma četrinieku sacensībās.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 cipariem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro 15
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 133
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Intaru Dambi un Arvi Vilkasti pirmajā braucienā sasniedza dalītu piekto labāko laiku, bet otrajā sasniedza ceturto rezultātu. Uzvaru sacensībās izcīnīja krieva Aleksandra Zubkova ekipāža, kas Latvijas vadošo pilotu apsteidza par 0,45 sekundēm.

Abos braucienos Melbārža ekipāža uzrādīja ātrākos starta laikus.

Pēc Zubkova nākamās trīs vietas ieņēma Vācijas sportisti – otrais finišēja Maksimiljans Arnts, trešo vietu ieņēma Tomass Floršucs, bet ceturtais palika Manuels Mahata.

Tikmēr jaunais pilots Oskars Ķibermanis savās Pasaules kausa debijas sacensībās četriniekiem ar stūmējiem Raivi Broku, Helviju Lūsi un Vairi Leibomu ieņēma 15.vietu. Viņi pirmajā braucienā sasniedza 16.rezultātu, bet otrajā nobraucienā sasniedza pat 12.rezultātu. Ķibermaņa ekipāža uzvarētājam zaudēja 1,17 sekundes.

Jau vēstīts, ka sestdien Melbārdis ar stūmēju Dreiškenu divnieku sacensībās ierindojās otrajā vietā. Melbārdis kā pilots pirmo reizi karjerā izcīnīja otro vietu Pasaules kausa sacensībās, sasniedzot savu labāko rezultātu. Viņš šosezon jau iepriekš reizi stājies uz Pasaules kausa posma goda pjedestāla, kad bija trešais ceturtajā posmā četrinieku konkurencē.

Savukārt jaunais pilots Ķibermanis ar stūmēju Zīrupu savās debijas sacensībās Pasaules kausa seriālā ierindojās 26.pozīcijā, netiekot pie iespējas doties trasē arī otrajā braucienā. Šajā posmā Ķibermanis izlases otrā pilota statusā nomainījis Uģi Žaļimu.

Melbārdis kā vienīgais Latvijas pilots šosezon startē jau no pirmajām sacensībām, piedaloties arī pirmajos trīs Ziemeļamerikā notikušajos posmos, bet Žaļims pirmās sacensības Pasaules kausā aizvadīja sezonas piektajā posmā Laplaņā.

Kā ziņots, starpsezonā traumas dēļ karjeru beidza otrs Latvijas labākais pilots Edgars Maskalāns, bet jaunie piloti Ķibermanis un Žaļims jauno sezonu sāka ar Eiropas kausa posmiem.

Šosezon Pasaules kausā ieplānoti deviņi posmi, bet pasaules čempionāts tiks aizvadīts Sanktmoricas trasē.

Kā ziņots, aizvadītajā sezonā Latvijas sportisti vissekmīgāk startēja pasaules čempionātā četriniekiem, Maskalāna ekipāžai izcīnot sesto vietu. Savukārt Pasaules kausa kopvērtējumā četriniekiem Melbārža ekipāža bija piektā, bet Maskalāna – sestā.