VIDEO. “Mēs esam par brīvību no tirānijas,” pasaules slavenības emocionālā video pauž atbalstu Ukrainai 47

Ukrainas kara gadadienā sociālajā medijā “X” publicēts video, kurā pasaulē atpazīstamas personības pauž atbalstu Ukrainai un tās iedzīvotājiem cīņā par brīvību.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
Čūska aptur neapturamo Japānas ātrgaitas vilcienu
Lasīt citas ziņas

Zvaigžņu video ir tādas personas kā Roberts Deniro, mūziķis Bono no grupas “U2”, aktrise Emma Tomsone, aktieris Stīvens Frajs, aktirse un producente Katrīna Denēva, uzņēmējs Ričards Brensons uc.

“Dārgie ukraiņi, aprit divi gadi kopš Krievijas nepamatotā iebrukuma. Tas bija šokējoši un turpina būt šokējoši katru mīļu dienu. Ir pagājuši divi gadi. Tik daudz mirušo, tik daudz upuru…

CITI ŠOBRĪD LASA

Katrīna Denēva: “Es zinu cik daudz spēka jums ir nepieciešams, kad katru dienu jādzird uzlidojumi.”

“Mani iedvesmo Ukrainas izturība,” saka mūziķis Olivers Saikss.

Ukrana aizstāv ne tikai sevi, bet visu Eiropu un Rietumus.  Kamēr kara noziedznieks Putins veiksmīgi vedīs šo karu, neviena valsts nebūs drošībā.

Šis ir nežēlīgs un netaisnīgs karš. Mēs esam vienoti, lai aizsargātu Ukrainu taisnīguma vārdā, lai pasargātu ģimenes un bērnus, lai aizsargātu cilvēktiesības. Mēs apvienojamies visas demokrātiskās pasaules vārdā. Mēs esam par brīvību no tirānijas.

Katra palīdzība, katrs ziedojums, katra publikācija, katra atbilde, katrs apskāviens, ir no svara, lai to apturētu.

Dārgie ukraiņi, mēs būsim ar jums tik ilgi, cik tas ir nepieciešams! Mēs jūs atbalstīsim tik ilgi, cik tas būs nepieciešams! Tāpēc, ka nav nekā svarīgāka par brīvību. Jums ir mūsu cieņa, mīlestība un atbalsts.

Jūs neesat vieni. Mīlestība un miers vienmēr uzvar tumsu. Mēs esam ar jums, mēs redzam jūsu cīņu par brīvību. Nepadodieties, jūs esat apbrīnojami!

Slava Ukrainai!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.