“Mēs jau neko…” Kreituse vēlētāju intereses zudumu iet balsot izskaidro ar pašu politiķu uzvedības manieri 120

“Vēlētāju interese vispār zūd ne tikai Latvijā, bet arī citur,” tā savu komentāru par gaidāmajām Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” iesāka teikt politoloģe Ilga Kreituse.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

“Atcerēsimies, ka uz Lietuvas Valsts prezidenta vēlēšanu otro kārtu atnāca mazāk nekā 50% vēlētāju. Lai dievs dod, ka es kļūdos, ja atnāks 40% Latvijā [uz EP vēlēšanām]. Arī paši politiķi ar šo te savu uzvedību un ar to, kas pēdējā laikā notiek, rada cilvēkos tādu pesimismu, man tā šķiet, – mēs jau neko! Kariņš jau aizies tāpat, ko tad es tur izlemšu ar savu balsi?… Es domāju, ka šāda attieksme pret vēlētāju, mazina arī šo izpratni, cik svarīgi ir nobalsot un cik svarīgi ir piedalīties,” tā komentēja politoloģe Kreituse, diskutējot par gaidāmajām EP vēlēšanām un iespējamo vēlētāju aktivitāti Latvijā.

“Es gribētu vēl pateikt pēdējo teikumu – arī nepiedaloties vēlēšanās, pēc Latvijas Satversmes jūs esat atbildīgi par vēlēšanu rezultātu. Arī nepiedaloties, jo jūs esat atļāvis izvēlēties citam! Tāpēc apdomājiet, vai jūs patiešām gribat tieši piedalīties [vēlēšanās] vai jūs uzticaties kaimiņu Jānim, ka viņš nobalsos tā, kā viņš grib, un tas būs arī jūsu balsojums,” tā nepieciešamību piedalīties EP vēlēšanās Latvijā šā gada 8.jūnijā skaidroja Kreituse TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pilnu TV24 raidījumu “Dienas personība ar Veltu Puriņu” variet skatīties video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.