Latvijas austrumu robeža Kārsavas novadā.

Migranti pazuduši: pēc ilgāka saspringuma perioda Latvijas robežu nav mēģinājis šķērsot neviens nelegālais migrants 24

Pēc ilgāka saspringuma perioda, kad Latvijas-Baltkrievijas robežu vidēji dienā mēģināja šķērsot līdz 30 nelegālajiem migrantiem, trešdien šādu mēģinājumu nav bijis, informēja robežsardzē.

Kokteilis
Neveiksmīgākā krāsa katrai zodiaka zīmei: kam vajadzētu izvairīties no sarkanās, bet kam – no zaļās
Par gāzes apkuri 1040 eiro, mums ar zemes siltumsūkni 938 eiro! Privātmāju īpašnieki dalās ar janvāra milzīgajiem rēķiniem 1
“Paldies LTV par šausmīgo komentēšanu, pārslēdzu uz Eurosport kanālu!” Latvieši ecējas par Olimpisko spēļu tiešraidi 1
Lasīt citas ziņas

Kopumā šogad no robežas nelikumīgas šķērsošanas ir atturēts 3871 cilvēks, bet humānu apsvērumu dēļ Latvijā uzņemti 12 cilvēki.

Pērn rudenī vidēji dienā tika novērsti ap 100 cilvēku mēģinājumi iekļūt Latvijā, bet pēc tam vairākus mēnešus šis skaits bija būtiski sarucis un nedēļām ilgi netika konstatēts neviens mēģinājums nelikumīgi šķērsot robežu. Šogad 10.janvārī tika konstatēti šogad pirmie mēģinājumi nelegāli iekļūt Latvijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Palielinoties nelegālās imigrācijas spiedienam, no 13.marta līdz 12.septembrim atkal ir spēkā pastiprinātais robežapsardzības sistēmas darbības režīms Latvijas-Baltkrievijas pierobežā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.