“Miljardieri Vecrīgā nedzīvos tāpēc, ka tur ir nepatīkama dzīve,” pārliecināts ir bijušais finanšu ministrs Krastiņš 66

“Vecrīgā es dzīvoju kopš 1996.gada. Vairāk nekā desmit gadus. Sākumā tā bija patīkama vieta, kur dzīvot, pēc tam tā sāka kļūt aizvien nepatīkamāka,” tā par dzīvošanu Vecrīgā TV24 radījumā “Preses klubs” izteicās finansists un bijušais finanšu ministrs Edmunds Krastiņš, kurš jau kādu laiku Rīgas vecpilsētā vairs nedzīvojot.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Vārītus rīsus nedrīkst uzglabāt ilgāk par vienu dienu! 10 bieži pieļautas kļūdas gatavojot, kas var izraisīt saindēšanos ar pārtiku
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

“Vairs nevarēja logu atvērt. Līdz pulksten 2 naktī tur Vaļņu ielā grāva tie naktsklubi, tā ka nevarēja televizoru skatīties – tu nedzirdi skaņu! Tas vispār ir ārprāc,” tā, atminoties dzīvi Vecrīgā, pastāstīja Krastiņš. Uz jautājumu, kur tad lai svin dzīvi, Krastiņš atteica: “Sviniet dzīvi līdz pulksten 23!”

Uz raidījuma vadītāja repliku, vai tad Krastiņš pats nekad nav bijis jauns, respektīvi, Vecrīgā svinējis dzīvi, gājis uz naktsklubiem, saņēma atbildi: “Ko nozīmē jauns? Ir citi cilvēki, kuriem vajag gulēt, jāiet uz darbu nākošajā dienā. Dzīvojot pilsētā, sabiedrībā nevar nerēķināties ar līdzpilsoņiem. Pētījumos ir noskaidrots, ka turīgākajiem cilvēkiem patīk klusums – klusāka dzīve! Tātad, ja mēs gribam, lai mūsu Rīga kļūst turīgāka un tie rajoni, tur ir jārada kaut kādi normāli dzīves apstākļi,” savu viedokli pauda finansists Krastiņš TV24 raidījumā “Preses klubs”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Vecrīga pašlaik ir jau tukša! Miljardieri Vecrīgā nedzīvos tāpēc, ka tur ir nepatīkama dzīve! Tur nav klusuma, tur ir šausmīgs troksnis, tur regulāri ir troksnis, izņemot var būt kādas nomalītes, kas vēl nav apgūtas. Kaļķu iela ir ļoti trokšņaina, Vaļņu iela ir mazāk trokšaina, tur nav normāli dzīvot. Saprotiet, ja rīdzinieki aiziet no Vecrīgas, tā kļūst par mirušo zonu! Tā jau lielā mērā tāda jau ir. Mirusī zona, lūk, ir tie atkritumi, kas nepatīk tūristiem, jo tur viss tiek piedrazots. Tur aizvien vairāk parādās grafiti, troksnis neko labu nenodara,” sacīja finansists Krastiņš TV24 raidījuma “Preses klubs” diskusijā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.