“Ministram ir mani jāatlaiž, vai visiem ir jāaizveras!” Helmanis par to, kāpēc darba nespējas laikā ir TV ēterā, bet domē – nē 32

Pievieno LA.LV

Kā tas var būt, ka Ogres mērs Egils Helmanis slimības lapas laikā ir TV ēterā, bet darbu domē neapmeklē?

Kokteilis
10 dīvaini četrdesmitgadnieku ieradumi – agrāk viņi paši par tiem smējās
Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kuras nekad nebūs nabadzīgas – nauda tām burtiski līp pie pirkstiem
Kokteilis
Šāds apģērbs var pievienot papildu kilogramus: 10 lietas, kas “spēlē” pret jums
Lasīt citas ziņas

Vairākiem TV24 raidījuma “Kārtības rullis” skatītājiem interesē, kāpēc Ogres novada domes priekšsēdētājs (NA) Egils Helmanis atrodas TV studijā, ja viņam ir slimības lapa, vienlaikus darbu domē viņš neapmeklē. Raidījuma vadītājs Armands Puče lūdz Helmanim paskaidrot šo situāciju, bet Helmanis atbild skarbi: “Par savu veselību es nevienam neko neskaidrošu, tā ir tikai mana un ārstu darīšana. Ja es kaut ko pārkāpju, tad ministram ir jāsaņemas un mani jāatlaiž. Ja es nepārkāpju, tad visiem ir jāaizverās un jānodarbojas ar savu veselību ne ar citu cilvēku veselību.”

Vairāk skaties video!

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.