Normunds Pauniņš ar mīļoto. Foto: Ekrānuzņēmums no Instagram, Normunda Pauniņa profila

Mūziķis Normunds Pauniņš atklāj, kā viņa attiecības ietekmējusi piedalīšanās dzemdībās 41

Mūziķis Normunds Pauniņš nesen dalījās savā pieredzē raidījumā “Kad viņas satiekas” par piedalīšanos savas 30 gadus jaunākās sievas Katrīnas dzemdībās un to, cik nozīmīgi viņam bija būt klāt šajā svarīgajā brīdī, sniedzot emocionālu atbalstu. Tāpat Pauniņš uzsver, ka neskatoties uz piecu gadu kopā būšanu, viņu attiecībās nav iezadzies nogurums, viņu saikne turpina augt un stiprināties ar katru dienu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Mūziķis Normunds Pauniņs atklāj, ka būt klāt dēla dzimšanas brīdī bija viens no visemocionālākajiem un nozīmīgākajiem mirkļiem viņa dzīvē: “Būt klāt dzemdībās bija ne tikai liels emocionāls atbalsts manai sievai, bet arī veids, kā dziļāk saprast un novērtēt visu, ko viņa piedzīvo. Varu teikt, ka šī pieredze stiprināja mūsu saikni un deva jaunu perspektīvu uz dzīvi un ģimenes nozīmi.”

Tāpat Pauniņš atklāj, ka viņa attiecības ar sievu Katrīnu ir balstītas uz uzticību un atklātību: “Mēs esam kopā piecus gadus, un katra diena mums nes jaunu pieredzi un izpratni par vienam otru. Mūsu attiecībās nav rutīnas vai garlaicības, un katra kopā pavadītā diena tikai stiprina mūsu saikni. Attiecību stiprums balstās uz spējām atklāti runāt par jebkuru tēmu un atbalstīt vienam otru. Patiesībā es esmu izbrīnīts, ka ir pagājuši pieci gadi un es nejūtu, ka kaut būtu mainījies mūsu attiecībās.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mēs esam gatavi stāties pretī jebkādiem šķēršļiem, kas nāks mūsu ceļā, jo zinām, ka varam paļauties viens uz otru. Savstarpējs atbalsts un kopīgi piedzīvojumi ir galvenie faktori, kas veido stiprās attiecības. Protams, ar bērna ienākšanu reizēm nesanāk pagulēt, bet bērna ienākšana dzīvē vēl vairāk satuvina,” pārliecināts ir mūziķis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.