Nedēļas nogalē Vecpiebalgā notiks vērienīgs labdarības pasākums ar meistarklasēm bērniem un 3 dažādiem koncertiem 0

Nedēļas nogalē – 15.jūnijā – vērienīgs pasākums notiks Vecpiebalgā, pie Grišku kalna. Pasākumu rīko biedrība “Vecpiebalgas rūķi”, kura darbojas jau desmito gadu, tāpēc šoreiz pārsteidz ar īpaši spilgtu pasākuma programmu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

Pasākuma pirmā daļa īpaši patiks ģimenēm ar bērniem, taču laipni gaidīts ikviens interesents. No plkst.12.00 līdz 16.00 darbosies dažādas meistarklases, stafetes, prāta spēles, kā arī apmeklētāji tiks cienāti ar bezmaksas rūķu pankūkām.

Šajā laikā pasākumā būs sastopams arī žurnālists Guntis Bojārs, žurnāliste Inese Supe un kulinārais blogeris Pipars.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt pasākuma otrā daļa priecēs mūzikas mīļotājus ar dažādām gaumēm. Plkst.16.00 uzstāsies Miks Dukurs, plkst.17.00 Andris Baltacis, bet plkst.19.00 Ainars Mielavs.

Ieeja koncertos par ziedojumiem, kas nonāks grūtībās esošo ģimeņu atbalstam. Tāpat apmeklētāji aicināti ņemt līdzi ziedus mūziķiem, kā arī sedziņas vai krēslus, jo koncerts notiks pļavā, Grišku kalna pakājē.

Rūķu dienas mērķis ir skaidrot labo darbu nozīmi, kopā paveicot kādus darbus un vienkārši izbaudot skaistu dienu, mielojoties ar rūķu pankūkām un dauzoties.

Pasākumu atbalsta Cēsu novada sociālais dienests, kā arī uzņēmēji: “Piebalgas kūpinātava”, “Piebalgas porcelāna fabrika”, ZS “Bitītes”, kafejnīca “Ūdensroze”, “Apimi”, “Gardenia Eco”, “Kalna Raskumi”, “Viva Woodworks”, “Cēsu alus”, “Kārumlāde”, Skujenes “Kārumnīca”, “Dimdiņi”, “Skrīveru saldumi”, “Spilva”, “O-Sands”, “Sexy Style”, “Biofarmācija”, “Mārtiņa burbuļi”, “Hematogenas”, “NutriBoom”, “Piebalgas jaunieši”.

Plašāka informācija Vecpiebalgas rūķu Facebook lapā.

Uz tikšanos Vecpiebalgā!

SAISTĪTIE RAKSTI