Ekrānuzņēmums

Neesmu pie Dieva, lai grēkus sūdzētu! Dzimšanas dienas svinības Dagdā darba laikā beidzas bēdīgi 0

Dagdas novada domniece reibumā pie stūres tika pieķerta pēc darbā atzīmētās dzimšanas dienas, kas bijusi kādam kolēģim.

Štatā vairs nebūs Dreģes, arī Martinsonei pasniegti dokumenti: Dailes teātris skaidro masu atlaišanas iemeslus 104
Veselam
Arī maizi?!? Ko ēst, lai nodzīvotu līdz 100 gadiem: uztura speciālisti nosauc 8 ilgmūžības pārtikas produktus
Veselam
Kas notiek ar ķermeni, ja nepietiek magnija: 10 trauksmes signāli, ko tev vajadzētu pamanīt
Lasīt citas ziņas

Svinēts esot pusdienas laikā, viņa saka Tv3 raidījumam “Bez Tabu”, kas bija devies uz Latgali, lai uzzinātu par šo gadījumu sīkāk.

”Tā viena vīna glāze droši vien deva tās promiles. Es cilvēku apsveicu un aizgāju. Apsveicu pusdienlaikā pulksten 12. Pēc tam gāju prom.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņo raidījums, todien pēc svinībām katrs pie sava auto stūres sēdās domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Viškure un domes Finanšu nodaļas vadītājs Ēriks Čaplinskis.

Abus apturēja policija, Viškures izelpā konstatējot 0,7 promiļu reibumu, Čaplinska izelpā – 1,2 promiļu reibumu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.