Foto-LETA/AFP

No Dienvidkorejas uz Ziemeļkoreju nosūtītas antikomunistiskas skrejlapas 0

Uz Dienvidkoreju pārbēgušie ziemeļkorejieši sestdien, Phenjanas režīma mirušā līdera Kima Čenira dzimšanas dienā, pāri robežai nosūtījuši 200 000 antikomunistisku skrejlapu.

“Sākumā domāju, ka kļūda…” Pircējs pamatīgi samulsis par lasīto uz “Selgas” produkta iepakojuma
“Tagad vēl jo vairāk nebrauksim!” No jaunā gada mainīsies Jūrmalas iebraukšanas nodevas apmērs
DJ Ella, Chris Noah, Fiņķis… Nosaukti šova “Koru kari” jaunās sezonas visu 10 koru vadītāji
Lasīt citas ziņas

Skrejlapas, kurām pievienota viena ASV dolāra banknote, Ziemeļkorejas teritorijā nogādātas ar gaisa baloniem, kas tika palaisti no pierobežā esošās Imdžingakas.

Uz gaisa baloniem bija uzrakstīti tādi saukļi kā: “Apturiet provokācijas ar raķetēm un kodolizmēģinājumiem!” un “Kimu dinastija drīz sabruks.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Abu mirušo komunistiskā režīma līderu Kima Čenira un viņa tēva Kima Irsena dzimšanas dienas – attiecīgi 16.februāris un 15.aprīlis – Ziemeļkorejā ir nacionālie svētki.

Kimu Čeniru, kurš mira 2011.gada decembrī, komunistiskās valsts līdera krēslā nomainījis viņa dēls Kims Čenuns.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.