Foto. Scanpix/AP Photo/Dmitri Lovetsky

Okupantu “gubernators”: Krievijas pretinieki-ukraiņi tiek izsūtīti viņu pašu labā, citādi – lēmums ir bargs 60

Zaporižjas apgabala “gubernatora” amatā krievu okupantu ieceltais Jevgēņijs Baļickis nesenā intervijā atzinis, ka Krievijas varasiestādes deportē Ukrainas pilsoņus, kas iestājas pret Krievijas iebrukumu vai aizvaino Krieviju.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

Okupantu varasiestādes “izsūtījušas daudz ģimeņu, kas neatbalstīja īpašo militāro operāciju vai aizvainoja Krieviju, cita starpā Krievijas karogu, himnu” vai diktatoru Vladimiru Putinu, intervijā sacīja Baļickis.

Ukraiņu ģimeņu piespiedu deportācija bijusi viņu pašu labā, jo okupantu varasiestādēm nāktos ar viņiem nākotnē “skaidroties” ar stingrākām metodēm, vai arī viņus nogalinātu prokrieviskie pilsoņi, apgalvoja okupantu vietvaldis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Okupantu varasiestādes devušas ukraiņu ģimenēm iespēju izbraukt pašam, bet dažas deportētas, pielietojot spēku, sacīja Baļickis.

Okupanti bijuši spiesti arī pieņemt dažus “ārkārtīgi bargus lēmumus”, par kuriem, kā atzina vietvaldis, viņš nevēlas runāt, šādi, iespējams, dodot mājienu par ukraiņu nogalināšanu bez tiesas un izmeklēšanas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.