Lidmašīnas nosēšanās.
Lidmašīnas nosēšanās.
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Paaugstinātas drošības apstākļos Rīgā nolaižas “Aeroflot” lidmašīna 0

Starptautiskajā lidostā “Rīga” šodien paaugstinātas drošības apstākļos nolaidusies lidsabiedrības “Aeroflot” lidmašīna, aģentūrai LETA pastāstīja lidostas pārstāve Laura Karnīte.

RAKSTA REDAKTORS
“Es dzirdēju, kā ārsts pateica, ka viņš ir miris, bet es kliedzu, ka nav” – smags stāsts no mammas, kuras dēliņa dzīvība izdzisa BKUS 26
Ja tev pieder kāda no šīm 7 automašīnām, iespējams, ir īstais brīdis sākt domāt par pārdošanu
Kokteilis
Priekšmeti, ko vērts turēt mājās, jo tie piesaista naudu
Lasīt citas ziņas

Lidosta saņēmusi ziņojumu no lidmašīnas par tehniskām problēmām un tā nolaižoties tika sagaidīta pēc augstākajām drošības prasībām.

Lidojumu izsekošanas portālā “flightaware.com” pieejamā informācija liecina, ka lidmašīna no Rīgas uz Maskavu izlidoja plkst.14.25, bet aptuveni virs Rēzeknes tā strauji samazināja augstumu no 10 kilometriem līdz trim kilometriem, apgriezās un devas atpakaļ uz Rīgu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.