Papildināta grandiozā festivāla “THE BEST OF Summertime — aicina Inese Galante” programma

Papildināta grandiozā festivāla “THE BEST OF Summertime — aicina Inese Galante” programma 0

No 18. līdz 21. augustam Dzintaru koncertzālē norisināsies viens no gada grandiozākajiem kultūras pasākumiem –pasaules un klasiskās mūzikas festivāls “THE BEST OF Summertime — aicina Ineses Galante”. Džezs, fankmūzika, soulmūzika, ugunīgie Balkānu ritmi, iecienītā klasika, pasaules sensācijas un Latvijas pirmizrādes —mākslas cienītājus gaida neticama vasaras muzikālās sezonas kulminācija.

VIDEO. “Zilīšu bataljonam” pirmie zaudējumi. Pa ceļam uz fronti pārdzērušies krievi sakaujas savā starpā
Slepenas pazemes pilis ar mākslīgiem dārziem un peldbaseiniem, pārtikas krājumi pieciem gadiem – miljardieri gatavojas apokalipsei
Vai mežā kritušu koku drīkst sazāģēt un vest to mājās, lai izmantotu malkai? 95
Lasīt citas ziņas

Festivāla organizatori ir sagatavojuši ļoti piesātinātu programmu, kuras ietvaros Dzintaru koncertzālē skatītājus priecēs pasaules līmeņa zvaigznes, pati operas dīva Inese Galante un viņas draugi – brīnišķīgi Latvijas mūziķi, kā arī īpaša viešņa no Ukrainasun konkursa “Ineses Galantes talanti” laureāti.Šīs vasaras festivāla galvenais mērķis – dāvāt viesiem pozitīvas enerģijas lādiņu un vienotības sajūtu, kas mums visiem ir tik vajadzīga šajā sarežģītajā laikā.

Šogad festivāls “Summertime — aicina Inese Galante” priecēs ne vien ar bagātīgu muzikālo programmu, bet arī ar spilgtu radošo sadarbību tēlotājmākslā. Pateicoties Latvijas mākslinieču Kristīnes Luīzes Avotiņas un Elitas Patmalnieces talantam, mākslinieku uzstāšanos Dzintaru koncertzālē papildinās unikālas dekorācijas. Kristīnes Luīzes Avotiņas spilgti un pozitīvie darbi festivāla atklāšanas dienā, 18.augustā, papildinās Igudesman & Joo komēdijšovu, bet Elitas Patmalnieces ekscentriskās, košās krāsas un etniskie motīvi 19.augustā kļūs par Shantel & the Bucovina Club Orkestar ugunīgā šova.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pateicoties Ineses Galantes fonda ilggadējai sadarbībai ar Art Riga Fair iniciatori un organizatori, mākslas galerijas Happy Art Museum dibinātāju Gaļinu Maksimovu Dzintaru koncertzāles teritorijā festivāla laikā būs apskatāmi šīs mākslas galerijas visslavenākie darbi. Tostarp Egona Perševiča slavenā “Nāriņa no Liepājas”, kā arī Matiasa Jansona neparastā skulptūra “Purva ekspresis” – zelta zivtiņa, kas tiks uzstādīta tādā veidā, lai ikviens interesents varētu tai pieskarties – “veiksmei”.

18.augstā festivālu “THE BEST OF Summertime — aicina Inese Galante” atklās sensacionālā Austrijas dueta Igudesman & Joo uzstāšanās. Aleksejs Igudesmans un Hjans Ki Džu ir ne tikai ģeniāli klasiskās mūzikas izpildītāji, bet arī absolūti inovatori muzikālās komēdijas jomā. Kopā ar Izraēlas kontrabasistu – virtuozu Ādamu Ben Ezru mākslinieki Latvijas publikai piedāvās jaunu azartisku programmu ar nosaukumu Play it Again. Šovā būs redzami dueta labākie priekšnesumi, kas vienmēr izraisa publikas sajūsmu visā pasaulē.

19.augustā ar devīzi “Jūrmala dejos” Dzintaru koncertzālē uzstāsies globālo tendenču noteicēji Balkānu mūzikas žanrā, īsti muzikālie huligāni un virtuozi no Vācijas – Shantel un grupa the Bucovina Club Orkestar. Ar savām performancēm viņi rotā lielākos festivālus, uzstājas labākajās pasaules koncertzālēs un neviens skatītājs nespēj nosēdēt uz vietas, lai nelaistos dejā viņu karstasinīgās mūzikas pavadībā. Harismātisks pankroka, regeja, grieķu, rumāņu un ukraiņu garīgās mūzikas kokteilis – tā īsumā var aprakstīt Shantel un viņa virtuozās grupas Bucovina Club Orkestаr radīto skaņdarbu žanru daudzveidību. Šī mūzika, no kuras burtiski dzirksteļo enerģija un kas dzēš robežas starp stiliem, dāvās ikvienam, kas tai pieskaras, eiforijas un absolūtas brīvības sajūtu.

Vakara ietvaros skatītāji dzirdēs arī Ukrainas Nacionāla operas teātra solisti, lirisko soprānu Olgu Matjušenko, kas kara dēļ bija spiesta pamest dzimto valsti. Latvijas publikai Matjušenko konkursa “Ineses Galantes talanti” pavadībā dziedās ārijas no operas “Natalka Poltavka”.

20 augustā plkst.18:00Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē notiks īpašs koncerts “Viva Mīlestība!”.Pasākumā piedalīsies pati festivāla mūza Inese Galante un viņas draugi – populāri Latvijas izpildītāji un mūziķi, kā arī konkursa “Ineses Galantes talanti” uzvarētāji. Operas dīva uzstāsies kopā ar vienu no vispieprasītākajiem Latvijas pianistiem, prestižu pasaules konkursu uzvarētāju Andreju Osokinu un izcilo kontrtenoru Sergeju Jēgeru. Koncerts “Viva Mīlestība!” — tā ir unikāla iespēja dzirdēt īstus operu šedevrus klavieru pavadījumā. Zālē, kuras unikālā akustika liek operas vokālam skanēt neparasti tuvu un personiski, taču vienlaikus arī majestātiski, klausītāji varēs pilnībā izbaudīt gan iecienīto mākslinieku virtuozos priekšnesumus, gan arī jaunus muzikālos atklājumus.

Piesātināto muzikālo vakaru jau plkst.20:00turpinās leģendārā Vācijas nujazz kolektīva Club Des Belugas uzstāšanās.Club Des Belugas mūzika ir atpazīstama jau no pirmajām notīm. Tā ir izmantota Samsung, LG, BMW, Mercedes-Benz, Martini, Victoria Secret un vairāk nekā desmit citu populāru zīmolu reklāmās, bet grupas skaņdarbi ir iekļauti simtiem dažādās izlasēs. Džezs, fankmūzika, soulmūzika, Brazīlijas ritmi, launžs un bosanova– tā ir tikai daļa no “belugu” muzikālā repertuāra. Viņu koncerti notiek pārpildītās zālēs visā pasaulē, un tagad viņi atgriežas Jūrmalā. Dzintaru koncertzāles viesus gaida ne tikai brīnišķīga koncertprogramma, bet arī iepazīšanās ar jauno grupas “pērli” – zviedru dziedātāju Annu Luku (Anna Luca), kura apburs klausītājus ar dvēselisku vokālu un elegantu izpildījuma manieri.

21.augustā plkst.20:00festivāla noslēguma vakarā notiks muzikālā šova – pasaules dižpārdokļa Piaf! The Show – Latvijas pirmizrāde. Izrāde vēsta par franču šansona leģendas Edītes Piafas dzīvi un daiļradi, ļaujot skatītājiem pilnībā izbaudīt pagājušā gadsimta sākuma Parīzes atmosfēru.Filmas “Dzīve rozā krāsā” (La Vie En Rose) iedvesmotais šovs, kura autors ir teātra režisors no Nicas Žils Marsals (Gil Marsalla), ar Piafas dziesmām un spilgtām vizualizācijām atklāj dižās dziedātājas stāstu. Viņa ir kļuvusi par vienu no Francijas simboliem.

Līdztekus šovam leģendārās franču dziedātājas cienītājus Latvijā šajā vakarā gaida vēl viens pārsteigums: unikāla iespēja personiski iepazīties galvenās lomas izpildītāju – aktrisi Natāliju Lermitu un citiem māksliniekiem, kuri uzstāsies Piaf! The Show, un uzdot tiem dažādus jautājumus. Tikšanās notiks Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē plkst.18:00.

Četrus vakarus uz vienas skatuves ar pasaules līmeņa māksliniekiem uzstāsies iepriekšējo konkursu “Ineses Galantes talanti” laureāti: dueta Igudesman & Joo muzikālajā komēdijšovā piedalīsies Matvejs Fokins (klavieres), Katrīna Anna Rando (čells) un Marta Aurēlija Rando (vijole). Kopā ar azartisko Shantel un viņa Bucovina Club Orkestar uzstāsies Pāvels Vasiļkovs (akordeons), bet koncertā Viva Mīlestība! piedalīsies jaunais baritons Daniils Kuzmins, spožais LNO solists, tenors Artjoms Safronovs, saksofonists Ignātijs Triškins, Aleksandrs Komka (klavieres), bet festivāla noslēguma pasākumā – muzikālajā šovā “Piaf! The Show” – jaunā talantīgā pianiste Melisa Takanbekova.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
VIDEO. “Zilīšu bataljonam” pirmie zaudējumi. Pa ceļam uz fronti pārdzērušies krievi sakaujas savā starpā
Slepenas pazemes pilis ar mākslīgiem dārziem un peldbaseiniem, pārtikas krājumi pieciem gadiem – miljardieri gatavojas apokalipsei
Vai mežā kritušu koku drīkst sazāģēt un vest to mājās, lai izmantotu malkai? 95
FOTO. Princis Harijs karalienes nāves dienā bijis tik saniknots, ka noraidījis sava tēva Čārlza ielūgumu uz vakariņām. Kas starp abiem notika? 27
Krievu, kurš protestēja pret tanka T-34 Narvā pārvietošanu, deportē no Igaunijas
Lasīt citas ziņas

Finanšu partneris - LANDE

Sadarbības projekts
FOTO. VIDEO. Policija brutāli izrēķinās ar Krievijas iedzīvotājiem, kuri izgājuši ielās, protestējot pret mobilizāciju 43
Pēc mobilizācijas izsludināšanas Krievijā Putins aizbraucis atpūsties 39
Krievu, kurš protestēja pret tanka T-34 Narvā pārvietošanu, deportē no Igaunijas
Slepenas pazemes pilis ar mākslīgiem dārziem un peldbaseiniem, pārtikas krājumi pieciem gadiem – miljardieri gatavojas apokalipsei
Biedrību “Hospiss LV” novērtē Eiropā – Latvijā paliatīvās aprūpes sistēma joprojām nav sakārtota
22:31
Latvijas kosmosa industrijas pirmie soļi kosmosā
21:59
Mediķi pauduši pārliecību, ka tas esot neatgriezeniski… Kungam ļoti nepaveicās ar to koronavīrusu
21:47
Vai tiešām sašķobījusies Raimonda Paula veselība? Krauze atklāj, kā patiesībā jūtas komponists 16
VIDEO. Igaunijas mežos pamanīts liels retums – lācene ar četriem mazuļiem 10
Putinam bija interese par vienu cilvēku… Erdogans atklāj ukraiņu gūstekņu atbrīvošanas aizkulises
VIDEO. “Zilīšu bataljonam” pirmie zaudējumi. Pa ceļam uz fronti pārdzērušies krievi sakaujas savā starpā
Atklāj, cik Krievijas pilsoņi jau lūguši patvērumu Latvijā mobilizācijas dēļ
Mūžībā aizgājusi kādreizējā NEPLP vadītāja Aija Dulevska Cālīte
Putins nav atļāvis Krievijas ģenerāļiem atkāpties no Hersonas, jo tas izskatītos pēc pazemojošas sakāves 95
Naktī nezināmi vandaļi Krievijas karoga krāsās nokrāsojuši uzrakstu “Bolderāja” 24
ASV draud Krievijai ar smagām sankcijām aneksijas gadījumā
“Pēc Vairas Vīķes-Freibergas neviens prezidents nav uzstādījis Latvijas ilgtermiņa attīstības plānus!” norāda Ēķis 31
“Ir jāceļ minimālās algas, lai izvilktu darbinieku no verdzības stāvokļa!” Feldmans skaidro, kā rīkojās igauņi 41
Bijušais mājas vecākais atklāj, ka iekaustīts, kad mēģinājis pārliecināt iedzīvotājus par nepieciešamību veikt ēkas siltināšanu
“Neturēt vaļā logus, netecināt ūdeni, mazgājot zobus!” Eksperti stāsta, kā mājsaimniecībām taupīt energokrīzes laikā 194
Ainārs vēl 23. februārī bij galvenais tiltu būvētājs uz Maskavu! Egila Līcīša feļetons
FOTO. “Apbrīnas vērtais ozolkoka parkets un 1938. gada trauku bufete!” Kādā mājā dzīvoja Prezidenta pils galvenais elektriķis
Izmantojot hidrauliskos instrumentus, Rīgā no avarējuša auto atbrīvo cietušo
“Krieviem jāpaliek un jācīnās pret Putinu.” Lietuva nedos patvērumu Krievijas pilsoņiem, kas bēg no mobilizācijas 23
Vai šī būs diena, kad beidzot laikapstākļi mūs lutinās? Prognoze sestdienai
Palestīniešu fermeris netīšām uzgājis lieliski saglabātai Bizantijas laiku ēkas grīdas mozaīkai 11
Ķīpsalā top viedā pilsēta, kurā būs gudrās stāvvietas, viedais apgaismojums un citi risinājumi
Plaušu veselības rādītāji. Kad klepus kļūst bīstams?
Rīgā atvērta automatizētā picērija – pica top 3 minūšu laikā
Azovstaļ gūsteknis pirms un pēc gūsta – tik šausminoši, ka trūkst vārdu, veroties fotogrāfijā 53
Ārste skaidro, kāpēc nav vērts laboratorijās pārbaudīt ērces: “Nevienam to neiesaku”