Publicitātes foto

Par VIENOTĪBAS Jaunatnes organizācijas vadītāju kļuvis Roberts Birkavs 14

VIENOTĪBAS Jaunatnes organizācijas (VJO) ikgadējā kopsapulcē par tās vadītāju kļuvis Roberts Birkavs amatā nomainot 14. Saeimas deputātu Dāvi Mārtiņu Daugavieti. Ievēlēta arī VJO jaunā valde, kurā darbosies Anastasija Smirnova, Andžela Rudzīte, Edgars Oļģerts Pavlovskis, Jānis Ieviņš, Aleksandrs Mironovs un Arnis Pēteris Rozentāls.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
senioriem pasargat sevi vasaras svelmē? 3 vērtīgi padomi
Lasīt citas ziņas

“Jaunās valdes pamatmērķis būs noturēt līdzšinējo izaugsmi, palielināt biedru skaitu no reģioniem un nostiprināties kā vadošajai starp politisko partiju jaunatnes organizācijām. Man nav šaubu, ka šis gads būs produktīvs, ņemot vērā, ka jaunās valdes vidū ir “Jaunās Vienotības” frakcijas pārstāvji, gan no Saeimas, gan Rīgas domes, kas abpusējo sadarbību ļaus pacelt jaunā līmenī,’’ uzrunā pauda jaunievēlētais VJO valdes priekšsēdētājs Roberts Birkavs.

Dāvis Mārtiņš Daugavietis, 14. Saeimas deputāts, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs: “Prieks, ka divu gadu darbs VJO ir atmaksājies, ko skaidri parāda tas, ka kopsapulci apmeklēja vairāk kā trīsdesmit politiski aktīvi jaunieši, kuri vēlas iesaistīties politiskajos procesos Latvijā. Vēlu veiksmi un izdošanos jaunajam VJO vadītājam Robertam Birkavam kopā ar jauno valdi.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Roberts Birkavs kopš 2021. gada ir partijas VIENOTĪBA biedrs un arī darbojies kā VJO valdes loceklis aizvadītajā gada. Uzņemoties organizācijas vadību, viņš par galveno uzstādījumu izvirzījis biedru rindu stiprināšanu, ciešāku sadarbību ar “Jaunās Vienotības” frakciju gan likumdevējā, gan pašvaldībās, kā arī VJO, kā vietu, kur ikviens var justies piederīgs. Tāpat VJO tiek veidota kā platforma, kurā jaunieši iegūst nozīmīgu pieredzi, lai kļūtu par nākotnes politiķiem un veiktu dabisko paaudžu nomaiņu partijā.

VJO aizvadīto divu gadu laikā ir kļuvusi par vienu no partijā visstraujāk augošajām nodaļām un tā ir dibināta 2011. gada 11. novembrī. Organizācijas mērķis ir sekmēt jaunas un kompetentas politiķu paaudzes veidošanos, balstoties demokrātiskās, tiesiskuma un solidaritātes vērtībās un eiropeiskā identitātē.

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.