Rihards Snikus Latvijā ir pazīstams kā teicams paraolimpiskais jātnieks, taču viens no viņa hobijiem ir arī dīdžeja arods.
Rihards Snikus Latvijā ir pazīstams kā teicams paraolimpiskais jātnieks, taču viens no viņa hobijiem ir arī dīdžeja arods.
Foto: Riharda Snikus “Facebook”

Paraolimpiskais jātnieks Snikus sarīkojis jautru ballīti visām gaumēm 0

Paraolimpiskais jātnieks Rihards Snikus ir pazīstams ne tikai kā labs jātnieks, kurš guvis lielus panākumus starptautiskās sacensībās, jo ir divkārtējs paraolimpisko spēļu dalībnieks jāšanas sacensībās, bet tagad arī kā jautru ballīšu rīkotājs, vienu no tādām aizvadītajā nedēļā noorganizējot dzimtajā Baldonē.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Ceļā no Rojas uz Roņu salu pazuduši divi cilvēki. Atpūtniekus ceļā pārsteigusi vētra 40
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Snikus jau iepriekš savā “Facebook” kontā aicināja visus gribētājus uz Baldones estrādi, bet tagad padalījies ar video no tās. Nenoliedzami, jauniešiem patika, bet Rihards, kā jau solīja, spēlēja mūziku visām gaumēm – sākot no tehno, beidzot ar populārām Latvijas mūziķu dziesmā un roka klasiku.

“Kaut vai salīdzinoši neliels bariņš bijāt (kaut kur ap 100), bet tik un tā jūs uz deju grīdas riktīgi spridzinājāt un tas bija reāli super. Kā arī ļoti pozitīvas emocijas bija, kad beigās mani prom negribējāt laist! Noteikti varu teikt, ka estrādē pirmā ballīte pie Dj pults esot noteikti ir izdevusies un tiekamies nākamajā vasarā,” raksta optimistiskais Rihards Snikus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirms tam viņš skaidroja, ka šī būs nozīmīgākā ballīte viņa DJ karjerā.

“Ja es varu, tad arī mēs visi kopīgi varam atnākt, lai uz deju grīdas nebūtu brīvu vietu!,” tā jātnieks, kura varēšana ir patiesi apbrīnojama, jo Rihardam ir grūtības ar runāšanu un staigāšanu, taču tajā par laikā ar riteni viņš veic lielus gabalus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.