Santa Purgaile.
Santa Purgaile.
Foto: LETA/Zane Bitere

Pēc uzrauga un centrālās bankas apvienošanas FKTK vadītājs būs LB viceprezidents 0

Vasarā Saeima apstiprināja reformas Finanšu un kapitāla tirgus komisijā. Naudas atmazgāšanas novēršanu, kas līdz tam FKTK darbā bija otrajā plānā, noteica par prioritāti.

Pieci Latvijas ministri (kopš neatkarības atjaunošanas), kuri izpelnījušies vislielākās sabiedrības antipātijas. Pirmo uzminēsiet viegli!
Viedoklis
Krista Draveniece: Ne vīrs, ne Cipule jāzākā par traģisko notikumu Daugavā, patiesībā vainīgs kas pavisam cits 62
Kokteilis
Trīs zodiaka zīmes, kas decembrī saņems īpaši “brangas” prēmijas
Lasīt citas ziņas

Lai tiktu vaļā no vadītāja Pētera Putniņa, atļāva viņam un vietniecei Guntai Razānei kompensācijā saņemt 80% no gada algas, ja paši uzrakstīs atlūgumus. Noteica, ka turpmāk vadītāju meklēs atklātā konkursā.

Tam vajadzēja novērst iespēju, ka FKTK vadītājs būtu politiski angažēts vai bankām pārāk labvēlīgs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Trīs mēnešus atlases komisija meklēja FKTK jauno vadītāju un izvēlējās “Citadeles” valdes locekli Santu Purgaili.

Šonedēļ valdībai bija jālemj par viņas virzīšanu balsojumam Saeimā. Nekas neliecināja, ka ministri viņas kandidatūru varētu neapstiprināt, tomēr kandidāte vienai no koalīcijas partijām izrādījās nepietiekami laba.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.