Foto: SHUTTERSTOCK

Pēcpusdienā gaisa temperatūra var sasniegt +26 grādus. Ko varam gaidīt nākamnedēļ? 2

Pievieno LA.LV

Svētdienas pēcpusdienā maksimālā gaisa temperatūra Latvijā gaidāma no +20 grādiem vietām piekrastē līdz +26 grādiem austrumu novados, prognozē sinoptiķi.

Aizkuņģa dziedzeris sauc pēc palīdzības: 5 agrīnas pazīmes, kuras nedrīkst ignorēt
Kokteilis
Viņas ir kā radītas šai lomai! TOP 5 vislabākās mammas saskaņā ar zodiaka zīmi
Kokteilis
Tas ir viņu lielākais spēks! 3 zodiaka zīmes, kuras nebaidās mainīt savu dzīvi jebkurā vecumā
Lasīt citas ziņas

Sākot no rietumiem, palielināsies mākoņu daudzums un šur tur mazliet uzlīs. Saulainākā diena būs valsts austrumu daļā.

Pūtīs lēns vējš, Kurzemē – lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā mākoņu kļūs vairāk, nav gaidāmi būtiski nokrišņi, pūtīs lēns dienvidu vējš un gaiss iesils līdz +24 grādiem.

No rietumiem Latviju sasniegusi neliela atmosfēras fronte. Gaisa spiediens 1015-1018 hektopaskāli jūras līmenī.

Nākamnedēļ Latvijā gaidāma tveice, piekrasti tā skars mazāk, Latgalē karstums valdīs ilgāk, un vietām dārdēs pērkons.

Nedēļa daudzviet sāksies ar apmākušos laiku, pirmdienas gaitā mākoņu kļūs mazāk, nav gaidāmi lieli nokrišņi, pūtīs lēns rietumu vējš un gaisa temperatūra sasniegs +20..+25 grādus.

Turpmākajās diennaktīs vietām īslaicīgi līs un dārdēs pērkons, iespējams arī spēcīgs negaiss. Otrdien gaisa temperatūra pakāpsies līdz +25..+29 grādiem, dažviet piekrastē tā nepārsniegs +23 grādus, savukārt trešdien valstī gaidāma tveice līdz +32 grādiem.

Sagaidāms, ka jau nedēļas vidū vējš iegriezīsies no ziemeļiem un gaisa temperatūra pazemināsies, Latgalē karstums uzkavēsies ilgāk.

Saules ultravioletais starojums šomēnes ir nedaudz lielāks nekā parasti augustā, jo stratosfērā ir pazemināts ozona daudzums. Lielākā piesardzība, uzturoties saulē, jāievēro laika periodā no plkst.12 līdz 15.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.