Petraviča: “Dzīvokļa un degvielas kompensācija jāiekļauj deputātu algā, tad nebūtu nekādu ņemšanos” 106

Jāņem vērā sabiedrības noskaņojums – mūsu sabiedrība maz uzticas Saeimai, noskaņojums ir negatīvs, tas ir saprotams, un sabiedrība noteikti negrib saņemt ziņas, ka deputātiem vai valdībai būtu vēl kādas privilēģijas, šādu viedokli TV24 raidījumam “Preses klubs” izsaka Ramona Petraviča, 14.Saeimas deputāte (LPV), labklājības ministre (2019-2021).

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Lasīt citas ziņas

Otrs aspekts, no kā tas viss cēlās, ir tas, ka prezidenta padomniece Ēlertes kundze iznāca ar paziņojumu, ka tas pienākas “redziet, deputāti un valdība lemj par atbalstu svētkiem, tāpēc pienākas”. “Nu, pagaidiet!” saka Petraviča: “Saeima lemj arī par veselības budžetu! Tas nozīmētu, ka visiem Saeimas deputātiem, valdības locekļiem būtu ārpus kārtas pieeja veselības pakalpojumiem?!”

Petraviča sašutusi, ka šobrīd viss tiek parādīts tā, ka, ja jau jūs lemjat, jums viss tas pienākas – tā tāda padomju laiku pieeja un gājieni, kad kaut kas bija iespējams pa blatu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz jautājumu, vai viņa pati kā Seimas deputāte izmanto degvielas un dzīvokļa kompensācijas, Petraviča atbild: “Jā!” Viņa uzskata, ka šī sadaļa būtu jāieliek vienotā algā, atsevišķi to neizdalot, jo tomēr esot deputāti, kas braukā no Latgales, un ka pretējā gadījumā ievēlētu tikai rīdziniekus. Ja visi šie papildu kompensāciju maksājumi, tajā skaitā, reprezentācijas izdevumi, būtu iekļauti algā, tad nebūtu nekādu naidošanos un ņemšanos, tā uzskata Petraviča.

Koncertā “Deju pavasaris” Ķīpsalā sadancos 500 dejotāju
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.