Foto: Valsts policija/ Facebook

Piebrauca ar velosipēdu, iegāja aptiekā, piedraudēja ar ieroci: Olainē kāds vīrietis nozadzis medikamentus 12

Pievieno LA.LV

Vakardien, 7. maijā, pulksten 17.27 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirknis saņēma izsaukumu uz kādu aptieku Olainē, kur pagaidām nenoskaidrots vīrietis maskā, piedraudot farmaceitei ar ierocim līdzīgu priekšmetu, nolaupīja piecus iepakojumus ar stingrās uzskaites medikamentiem, informē Valsts policija.

Veselam
Aizmirstiet par tunci: 5 lētāki produkti, kas ir īstas Omega-3 bumbas
Kokteilis
Viņi izbauda ne tikai mīlestību, bet arī pašu iepazīšanās procesu: trīs zodiaka zīmes, kurām īpaši patīk flirtēt
Kokteilis
Dzimuši zem laimīgās zvaigznes: 4 dzimšanas datumi, kuros pasaulē nāk laimes luteklīši
Lasīt citas ziņas
Foto: Valsts policija/ Facebook

Tiek meklēts attēlā redzamais vīrietis, kurš veica iepriekš minēto noziegumu. Persona bija ģērbusies melnā apģērbā, bija uzvilka medicīniskā sejas maska un notikuma vietā ieradās ar velosipēdu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Valsts policija aicina aplūkot attēlu, kurā redzams vīrietis, un atsaukties ikvienu, kurš viņu atpazīst vai zina viņa atrašanās vietu, zvanot 29219494 vai 110!

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.