Foto: Paula Čurkste/LETA

Krita gar zemi un skaļi bļaustījās… Pirms prezidenta “vēlēšanām” pie Krievijas vēstniecības aizturētas divas agresīvas personas 72

Pirms tā dēvētajām Krievijas prezidenta vēlēšanām piektdienas rītā pie Krievijas vēstniecības aizturētas divas agresīvas personas.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

Īsi pirms plkst.9 vairākas personas bija pulcējušās pie Krievijas vēstniecības konsulāta ar nodomu “vēlēt”, lai gan piektdien un sestdien to darīt nav paredzēts, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Lai noskaidrotu personu identitāti, tika veikta dokumentu pārbaude.

CITI ŠOBRĪD LASA

Divas personas ignorēja amatpersonu prasību uzrādīt dokumentus, kļuva agresīvas, izrādīja pretošanos, krita gar zemi un skaļi bļaustījās. Personas aizturētas un nogādātas policijas pārvaldē tālāku procesuālo darbību veikšanai.

Jau ziņots, ka Latvijā pie “vēlēšanu” norises vietām Rīgā Valsts robežsardzes un Valsts policijas amatpersonas veiks stingru Krievijas valsts piederīgo uzturēšanās nosacījumu Latvijā ievērošanas kontroli. Valsts robežsardzes amatpersonas pārbaudīs katra vēlētāja personu apliecinoša dokumenta, uzturēšanās tiesību apliecinoša dokumenta – vīzas vai uzturēšanās atļaujas – derīgumu termiņu un personas uzturēšanos Latvijā likumību.

Ja personas atteiksies atklāt savu identitāti un nesniegs informāciju amatpersonām, nepildīs amatpersonu likumīgās prasības, kā arī veiks citus pārkāpumus, tās tiks aizturētas un viņu atbildība tiks vērtēta ar visu likuma bardzību.

Šajā nedēļas nogalē Latvijas dienesti strādā pastiprinātā režīmā, lai nodrošinātu Latvijā sabiedrisko kārtību un drošību, kā arī Latvijas likumu ievērošanu, tai skaitā attiecībā uz noziegumu pret mieru un kara noziegumu attaisnošanas un slavināšanas nepieļaujamību.

Krievijas pilsoņiem būs svētdien iespēja piedalīties tā sauktajās Krievijas prezidenta vēlēšanās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.