Foto: REUTERS/SCANPIX
Foto: REUTERS/SCANPIX
Polijas karvīri pie “Leopard 2PL” tanka.

Polijas aizsardzības ministrs aicina gatavoties iespējamam karam ar Krieviju 126

Polijas aizsardzības ministrs Vladislavs Kosinjaks-Kamišs pirmdien publicētā intervijā paudis viedokli, ka Polijai ir steidzami jāgatavojas iespējamam karam ar Krieviju.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Laikraksts “Super Express” ministram jautāja, vai viņš uzskata par iespējamu Krievijas uzvaru Ukrainā un tai sekojošu iebrukumu Polijas teritorijā.

“Es sagaidu visus scenārijus un visnopietnāk uztveru sliktākos. Tāds ir aizsardzības ministra uzdevums situācijā, kādā mēs šodien atrodamies,” atbildējis konservatīvais politiķis. Viņš piebildis, ka šie vārdi nav izvēlēti nejauši, bet gan ir rūpīgi apsvērti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kosinjaks-Kamišs norādījis, ka Polijas Aizsardzības ministrija jau sākusi konkrētus pasākumus, lai sagatavotos draudiem, tai skaitā tiek pētītas nepilnības bruņojuma piegādēs. Lai gan liela mēroga bruņojuma iepirkumi ir ļoti svarīgi, tikpat nopietni ir jāuztver katra karavīra individuālais ekipējums, viņš atzinis.

Ministrs uzsvēris, ka Polija plāno uzņemties ļoti svarīgu lomu Eiropas Savienības kopējā aizsardzībā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.