Nauris Puntulis.
Nauris Puntulis.
Foto: LETA/Edijs Pālens

VIDEO. Puntuļa apstiprināšana kultūras ministra amatā varētu notikt jūlijā 0

Lai arī aizejošā kultūras ministre Dace Malbārde (VL-TB/LNNK) pilnvaras grasās nolikt jau šonedēļ, apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) virzītais nākamais ministra amata kandidāts, pašreizējais Rīgas domes deputāts Nauris Puntulis balsojumu par viņa apstiprināšanu amatā sagaida tikai jūlija otrajā nedēļā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šodien sāksies astronomiskais rudens – 3 zodiaka zīmēm tas nesīs jaunas, negaidītas iespējas
Viņu tur ir simtiem – Putina “ēnu flote” pārpludinājusi Baltijas jūru: krasta apsardze atklāj satraucošas detaļas
“Mēs esam pagodināti!” Kāds jaunais pāris uz kāzām ielūdzis Edgaru Rinkēviču un priecājas, kā viss izvērties 22
Lasīt citas ziņas

Puntulis intervijā telekanālam LNT uzsvēra, ka negribot neko sasteigt, tāpēc vispirms tiksies ar visām Saeimas politiskajām frakcijām, tad – ar nozares profesionālajām organizācijām, līdz ar to balsojums par viņa apstiprināšanu kultūras ministra amatā varētu notikt nevis šonedēļ, bet 8.jūlijā.

Politiķis uzsvēra, ka pret piedāvājumu ieņemt kultūras ministra amatu izturas ar lielu atbildību un jūt zināmu stresu jaunās atbildības priekšā. Puntulis piebilda, ka šādu soli nespertu, ja “nāktu pa taisno no skatuves” un ja viņam nebūtu arī administratīvā darba pieredzes.

CITI ŠOBRĪD LASA

Taujāts, vai pieļauj iespēju, ka var arī netikt ievēlēts, Puntulis atzina, ka šādas sajūtas gan viņam neesot.

Kā ziņots, jautājums par kultūras ministra nomaiņu kļuva aktuāls pēc tam, kad Melbārde tika ievēlēta Eiropas Parlamentā, kur darba pienākumus viņa sāks jūlija sākumā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.