Latvijā
Politika

Raidījums: “Saskaņu” konsultējušais Liepnieks vēlēšanu gadā sniegs padomus “Rīgas centrāltirgum”16

Jurģis Liepnieks. Foto: LETA

Polittehnologs Jurģis Liepnieks, kura konsultācijas sabiedriskā tēla veidošanas jautājumos izmantojusi gan “Saskaņa”, gan Zaļo un zemnieku savienībā ietilpstošā Latvijas Zaļā partija, vēlēšanu gadā par samaksu konsultēs pašvaldības AS “Rīgas centrāltirgus” (RCT), svētdien vēstīja TV3 raidījums “Nekā personīga”.

“Saskaņas” vadītās pašvaldības kapitālsabiedrība šā gada janvārī esot noslēgusi līgumu par mārketinga un komunikāciju pakalpojumiem ar Liepnieka dzīvesbiedrei piederošo firmu “Cocoon”. Šis uzņēmums konsultēšot RCT par tūristu piesaisti un rakstīšot tam mārketinga stratēģiju, stundā par pakalpojumu saņemot 200 eiro. Kopējā līguma summa uz vienu gadu esot 39 999 eiro. Tieši Liepnieks noslēgtajā līgumā norādīts kā konsultāciju sniegšanā atbildīgā persona no “Cocoon” puses.

RCT valdes priekšsēdētājs Artis Druvinieks raidījumam skaidroja, ka pašvaldības uzņēmumam nākotnē esot diezgan lieli un ambiciozi plāni, tāpēc jābūt ļoti nopietnam redzējumam un segumam. “Mums ir piecu gadu vīzija, kā mēs taisāmies attīstīt centrāltirgu, un mums ir nepieciešamas profesionālas konsultācijas šajā jautājumā,” sacīja Druvinieks, komentējot ar “Cocoon” noslēgto līgumu.

Lai gan pašvaldības uzņēmumam ir savs Mārketinga un komunikācijas daļas vadītājs – bijušais žurnālists Aleksandrs Šuņins, kurš pagājušajā vasarā aktīvi iesaistījies “Saskaņas” priekšvēlēšanu kampaņā -, viņš RCT esot aizņemts ar ikdienas darbiem un mārketinga stratēģiju pašam nebūšot pa spēkam uzrakstīt. “Gribu pasvītrot, tas ir pavisam cits līmenis nekā ikdienas darbs,” “Nekā personīga” komentēja Šuņins.

Raidījums vēstīja, ka līgumu ar “Cocoon” pērn oktobrī slēgusi arī Rīgas brīvostas pārvalde, kur Liepnieks vadījis mediju treniņu piecām vadošo darbinieku grupām. Līgums ar Liepnieka dzīvesbiedres firmu slēgts par 4975 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Kā liecina “Firmas.lv” dati, Ilzei Elizabetei Liepniecei vienpersoniski piederošā 2007.gadā reģistrētā SIA “Cocoon” 2016.gadā strādājusi ar 10 300 eiro apgrozījumu un 50 500 eiro zaudējumiem, turpretim 2015.gadā uzņēmuma apgrozījums bijis 77 000 eiro, bet peļņa – 44 500 eiro. Uzņēmuma finanšu rādītāji par 2017.gadu vēl nav pieejami.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.