Rainis kā izglītības ministrs iesēja šausmīgu nelaimi, ar to cīnāmies vēl šodien. Par ko stāsta Puče? 97

Nobela prēmija – Raiņa politiskā piederība liedza viņu tam izvirzīt, tas attiecināms uz sociāldemokrātiem formāli. Bet tas viņam “nekad nespīdēja” un mūsu drošības institūcijas to labi redzēja, politiskā elite labi saprata, jo, kad Rainis kļuva par izglītības ministru 20.gadu otrajā pusē, atkal ir skumjš stāsts, kā Rainis cenšas veicināt padomju propagandu, tā TV24 raidījumam “Dienas personība ar Veltu Puriņu” sacīja  žurnālists, publicists Armands Puče.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Lasīt citas ziņas

Visā Eiropā bija aizliegta filma “Bruņu kuģis Potjomkins”, bet Latvijā par to ir diskusijas, lai pēc būtības tā ir Padomju propagandas, boļševiku cildinājums un ļoti daudz vardarbības, daudz vardarbības pret virsniekiem – un Latvijas drošības spēki, armija, politika nolemj, ka to nevar darīt, bet Rainis kā izglītības ministrs sasauc uzreiz speciālu komisiju spriešanai.

Rainis iet vēl tālāk, runājot par mazākumtautību skolu problēmām, – Rainis iesēj šo te nelaimi, un tā ir nelaime, ka par to joprojām runājam, jo Latvijā jābūt skolām tikai latviešu valodā, bet Krievijai ir izdevīgi, ka Latvija ir vāja.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.