Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Rēzeknē pieaug bezdarbnieku skaits, to rindas papildina arī no karantīnas atlaistie bēgļi 14

Lilija Limane, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Kā un kur tu satiksi savu īsto vīrieti: to tev pateiks tavs dzimšanas mēnesis
“Katru reizi jauns stulbuma dibens sasniegts!” Soctīkli šokēti par Šlesera komentāru pie “Staro Rīga” objekta, ko radījuši bērni
Valsts svētku un Ziemassvētku galda gardumiņš – nēģīši! To cena šobrīd liek noreibt uz līdzenas vietas
Lasīt citas ziņas

Ko “Darba Balss” rakstīja pirms 100 gadiem

Rēzekne. Daļa no Rēzeknes iedzīvotājiem vasarā iziet peļņās uz laukiem un ziemā mēģina iztikt ar vasaras peļņu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tagad vasaras peļņa nav tik liela, lai ziemā ar to iztiktu, un iestājoties ziemai, Rēzeknē ir diezgan daudz bezdarbnieku.

Bezdarbnieku rindas papildina no karantīnas atlaistie bēgļi, no kuriem daži nav šejienieši, bet spiesti apmesties šeit aiz līdzekļu trūkuma aizbraukšanai.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.