Rīgas “Dinamo” hokejisti oktobrī mājas spēles aizvada rozā kreklos, iesaistoties kampaņā cīņā pret krūts vēzi, tā arī atbalstot komandas biedra ģimeni.

Rīgas “Dinamo” hokejisti divu mājas spēļu sēriju sākuši ar šosezon pārliecinošāko uzvaru 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Rīgas “Dinamo” hokejisti divu mājas spēļu sēriju sākuši ar šosezon pārliecinošāko uzvaru, pārspējot Novosibirskas “Sibirj” – 4:1.

Pirmie divi periodi mājinieku izpildījumā bija blāvi, ko atzīmēja arī komandas galvenais treneris Sergejs Zubovs.

Noslēdzošajā trešdaļā rīdzinieki “lidoja”, iemetot trīs ripas soma Hari Sateri sargātajos vārtos.

Par mača varoni kļuva uzbrucējs Emīls Puarjē, kuram 2+1, vienus vārtus gūstot skaitliskajā mazākumā. Soms Jere Karjalainens pievienoja 1+2, bet vēl vienu ripu iemeta Nikolajs Jeļisejevs, kurš ar deviņiem precīziem metieniem ir “Dinamo” labākais snaiperis un ar 11 punktiem arī rezultatīvākais spēlētājs, ieņemot dalītu septīto vietu šīs sezonas KHL labāko metēju sarakstā. Rīdzinieki pārtrauca sešu zaudējumu sēriju savstarpējās spēlēs pret “Sibirj”.

Šo un arī nākamās divas mājas spēles “Dinamo” aizvadīs rozā kreklos, piedaloties kampaņā cīņā pret krūts vēzi, palīdzot sievietēm, kas cīnās ar šo smago slimību.

Klubs ziedos 25% no biļešu un atribūtikas pārdošanā iegūtajiem līdzekļiem. Rietumu konferencē Latvijas klubs ar 15 punktiem 17 cīņās ir devītajā pozīcijā.

Šodien savās mājās cīņa pret Ņižņekamskas “Ņeftehimik”.