Rihards Bukarts

Rihards Bukarts ar gūtiem vārtiem palīdz komandai svinēt uzvaru DEL spēlē 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rihards Bukarts svētdien guva vārtus Vācijas augstākās līgas (DEL) mačā, palīdzēdams Diseldorfas EG komandai izcīnītu uzvaru.

7 pārsteidzošas lietas, ko par jums atklāj apģērba krāsa
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 15
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kurus visbiežāk ieskauj kupls bērnu pulciņš 3

Diseldorfas vienība mājās ar 4:2 (2:0, 0:2, 2:0) pārspēja Īzerlonas “Roosters” vienību.

Bukarts izcēlās pirmā perioda vidū, kad panāca 1:0. Latviešu uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Bukarts šosezon 14 spēlēs guvis trīs vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

Diseldorfas komanda ar 29 punktiem 15 spēlēs ieņem trešo vietu kopvērtējuma tabulā.