Rīkos piketu pret Krievijas iejaukšanos Latvijas iekšpolitikā 10

Biedrība “Krievu balss Latvijai” 29.aprīlī plkst.14.00 rīkos piketu pie Krievijas vēstniecības, iestājoties pret Krievijas iejaukšanos Latvijas iekšpolitikā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
Bundesvēra ģenerālinspektors brīdina par draudiem: “Krievijas armija orientējas Rietumu virzienā”
Lasīt citas ziņas

Kā norādīts biedrības sociālā medija “Facebook” lapā, biedrība iebilst pret Krievijas mēģinājumiem izmantot Latvijas iedzīvotājus, kuru tautība vai dzimtā valoda ir krievu, lai attaisnotu savu zvērīgo politiku, kara noziegumus, kā arī iespējamo agresiju pret Baltijas valstīm.

“Kategoriski nosodām Krievijas varas iestāžu mēģinājumus izmantot mūs savās politiskajās spēlēs, slēpties aiz mūsu vārda, lai attaisnotu savus kara noziegumus un meklētu ieganstu agresijai pret Baltijas valstīm,” akcentē biedrībā.
CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat biedrība pieprasa beigt saukt Latvijas iedzīvotājus par “tautiešiem” un “līdzpilsoņiem”, kā arī uzskatīt Latviju par Krievijas interešu sfēru, runāt Latvijas krievu vai krievvalodīgo iedzīvotāju vārdā un saistīt ar Krieviju lingvistiskā, etniskā, kultūras jomā vai pēc kādas citas pazīmes.

Biedrība aicina pilnībā izvest Krievijas karaspēku no Ukrainas, pieprasa tribunālu visiem kara noziedzniekiem un “asiņainajām bendēm”, ieskaitot Krievijas augstāko vadību.

“Mēs nosodām Krievijas iejaukšanos Latvijas iekšējās lietās un paziņojam Krievijas varas iestādēm, ka mums nav nepieciešama nekāda “glābšana”, kā arī slepkavu un kara noziedznieku “palīdzība” jebkādu mūsu valsts iekšējo problēmu risināšanā, jo tieši jūs esat mūsu vislielākā problēma,” norādīts biedrības paziņojumā.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.