Rīgas “Dinamo”.
Rīgas “Dinamo”.
Foto: ITAR-TASS/Scanpix/LETA

“Šādas militāras un humānas krīzes laikā neredzam iespēju sadarbībai”: Rīgas “Dinamo” izstājas no visām KHL struktūrām 0

AS “Dinamo Rīga” padome pieņēmusi lēmumu izstāties no visām Kontinentālās hokeja līgas (KHL) struktūrām, teikts kluba svētdien izplatītajā paziņojumā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Sabraukuši te visādi rīdzinieki, sapirkušies villas un dzīvo” – Lindas Mūrnieces lauku dzīves ainiņas 48
“Šis karš nav par teritoriju – 120 000 labu karavīru tur nav vienkārši tāpat!” Atklājas krievu ofensīvas patiesie mērķi 8
Kokteilis
Ikviens iemīlas šajās zodiaka zīmēs: zvaigznes tās dēvē par absolūti burvīgākajām
Lasīt citas ziņas

Lēmums pieņemts, reaģējot uz Krievijas agresiju Ukrainā.

“Lēmums izstāties no KHL ir pieņemts, tādējādi paužot nepārprotamu kluba vadības nostāju. Šādas militāras un humānas krīzes laikā neredzam nekādu iespēju sadarbībai ar KHL,” paziņojumā citēts kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgas “Dinamo” ģenerālsponsors ir Krievijas uzņēmums “Gazprom Export”.

Kā ziņots, izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (JKP) uzskata, ka šī brīža politiskajā situācijā nav pieļaujama Latvijas sporta komandu, tostarp privāto sporta klubu, dalība Krievijā organizētos čempionātos.

“Dinamo” janvārī regulārā čempionāta pārtraukšanas brīdī ieņēma 12.vietu Rietumu konferencē un izslēgšanas turnīram nekvalificējās. Rīgā bāzētais klubs KHL spēlēja no 2008./2009.gada sezonas, kas šim turnīram bija pirmā formātā, kurā bez Krievijas komandām čempionātā spēlēja arī ārvalstu vienības.

SAISTĪTIE RAKSTI