Foto: Unsplash

Šajās 4 horoskopa zīmēs dzimst vismaigākie vīrieši: sieviešu sapnis! 0

Vīrietis, ko var saukt par īstenu džentlmeni ir katras sievietes sapnis. Labas manieres apgūt var katrs, tomēr dažās horoskopa zīmēs dzimst īpaši maigi un izsmalcināti vīrieši!

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
RAKSTA REDAKTORS
“Viņiem ir advokātu aizmugure, par kādu es pat sapņot nevaru!” Darbavieta nelikumīgi sagrauj Baltkrievijas pilsones gadiem veidoto dzīvi Latvijā 25
Lasīt citas ziņas

Vēršiem patīk izrādīt savu maigumu ar dāvanām, pārsteigumiem, uzmanības pierādījumiem, jaukām tikšanās reizēm un ne tikai. Viņi gatavi dalīties savā enerģijā ar mīļot. Viņi ir harmoniski, ne tikai sniedzot, bet arī saņemot mīlestību. Viņi ir spējīgi uz patiesām jūtām un uzticības pilnām attiecībām.

Vēzis

Vēzis ir vienmēr gatavs veltīt savu brīvo laiku, dāvājot maigumu mīļotajam cilvēkam. Tiklīdz viņam gadās brīvs brītiņš, viņš nosūta aizkustinošu sms savai otrajai pusītei.
Šie vīrieši ir gatavi sievietei dāvāt maksimāli daudz prieka. Attiecības ar Vēzi ir īsti mīlestības svētki!

Svari

CITI ŠOBRĪD LASA

Svari zīmē dzimuši vīrieši ir lieliski vīri. Viņiem ģimene nozīmē rūpes, mīlestību un siltumu. Tāpēc viņi gatavi pastāvīgi kaut ko darīt, lai mīļotā sieviete ģimenē justos labi un ērti.
Svari ir kaislīgi, bet viņu kaislība ir maiga un romantiska. Viņi, kā likums, veido veselīgas un harmoniskas attiecības. Viņiem patīk dot un saņemt, jo viņiem arī vajadzīgs siltums, mīlestība un maigums.

Zivis

Zivis ir vismaigākie partneri. Viņi ir mīļi un jutīgi pēc rakstura, sliecas izturēties pret sievieti kā pret trauslu ziediņu. Viņi nekad nenodos mīļoto sievieti.
Zivīm patīk maigi pieskārieni, skūpsti, apskāvieni. Viņi dod priekšroku maigumam tiešā un netraucētā tuvībā. Viņi gatavi sniegt daudz, lai gan pašiem arī vajadzīgs siltums!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.