Nikolajevas zoodārza ācene Zefirka ar mazulīti Smetanku.
Nikolajevas zoodārza ācene Zefirka ar mazulīti Smetanku.
Foto: ekrānuzņēmums/ Facebook.

Sauciens pēc palīdzības! Zooloģiskais dārzs Ukrainā lūdz nopirkt biļetes, lai pabarotu dzīvniekus 0

Kāda latviete vārdā Ilze socvietnē “Facebook” publicējusi Ukrainas pilsētas Mikolajivas Zooloģiskā dārza saucienu pēc palīdzības. Diemžēl dzīvniekiem sāk strauji beigties pārtika, īpaši gaļa.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
Lasīt citas ziņas

“Jaunāks update: Sanākusi kara laika hohma. Šis ieraksts 4.5h laikā savācis gandrīz 500 shares. Tad nu es uzrakstīju e-pastu biļešu servisam “Kontramarka.ua” ar atvainošanos, ka trakie latvieši, kas tikai gribēja zoo dzīvnieciņus pabarot, ir nejauši “nokāvuši” viņu serveru kapacitāti. Ļoti ceru, ka izdosies atjaunot darbību.

Otrs variants ziedošanai ir pārskaitījums zoodārzam. Detaļas skatiet attēlos – tos 11.martā Facebook ielika pats zoodārzs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ukrainā lielākajā – Mykolayiv jeb Nikolaev – zoodārzā dzīvniekiem strauji beidzas barība, sevišķi gaļa. Ukraiņu draugs lūdz palīdzēt pavisam vienkāršā veidā – nopērkot pāris biļetes uz zoodārzu.

Vienas biļetes cena pieaugušajam ir 100 Ukrainas grivnas jeb aptuveni 3 eiro un maksājumu veikt ar bankas karti var pavisam vienkārši.

Saite uz biļešu tirdzniecību ŠEIT!

Attēlā lācene Zefirka ar mazulīti Krējumiņu jeb Smetanku. Krējumiņš esot aizgādāts uz Ķīnu, bet barība joprojām nepieciešama 3000 šī zoodārza dzīvniekiem.

Otrais attēls – sveiciens no okupantiem Mykolayiv pilsētā. Pilsēta, kurā šis zoodārzs atrodas, arī cietis no okupantu uzbrukuma un dzīvniekiem nepieciešami arī sedatīvi, jo viņi atrodas lielā stresā,” – viņa raksta “Facebook”.

SAISTĪTIE RAKSTI