“Skonto” sāk ar 0:2 Splitā pret “Hajduk” 0

Latvijas futbola klubs “Skonto” UEFA Eiropas līgas turnīra otrās kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē ceturtdien izbraukumā ar rezultātu 0:2 (0:1) zaudēja Horvātijas komandai Splitas “Hajduk”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Pirmajā puslaikā vārtus 34.minūtē guva “Hajduk” komandas kapteinis Ante Vukušičs, bet cīņas 58.minūtē pārsvaru dubultoja Dinko Trebotičs.

Pirmajā puslaikā Latvijas klubs saviem pretiniekiem rādīja cienīgu pretestību, radot vismaz divas labas vārtu gūšanas iespējas, taču izšķirošajos brīžos allaž pietrūka precizitātes. Tā rezultātā gan pirmā puslaika gaitā pa mājinieku vārtiem netika raidīts neviens sitiens, kas lidotu vārtu rāmī, kamēr Splitas kluba pārstāvji “Skonto” vārtsarga Germana Māliņa mieru traucēja regulāri.

Savukārt otrajā puslaikā iniciatīva jau pilnībā piederēja laukuma saimniekiem, kuri ne tikai dubultoja pārsvaru, bet arī nedeva Latvijas kluba pārstāvjiem iespējas atspēlēties. Mača izskaņā laba iespēja gūt svarīgos vārtus izbraukumā bija Alanam Siņeļņikovam, tomēr precīzi mājinieku vārtos darbojās vārtsargs. Savukārt jau pēdējās sekundēs iespēju izcelties neizmantoja uz maiņu nākušais Valērijs Šabala.

“Skonto” futbolisti ir pagājušās sezonas Latvijas kausa izcīņas turnīra uzvarētāji.

Kā ziņots, citā UEFA Eiropas līgas turnīra otrās kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē ceturtdien Latvijas klubs “Liepājas metalurgs” savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar Polijas komandu Varšavas “Legia”.

Abu dueļu atbildes spēles notiks 26.jūlijā. Trešajā kvalifikācijas kārtā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.