Šlesers: Latvijas krievi nav atbildīgi par to, kas notiek Ukrainā un Krievijā 231

“Mums ir atsevišķi reģioni, piemēram, Latgalē, Rīgā, Bolderājā, kur cilvēks visu mūžu dzīvojis krieviskā vidē un nav iemācījies valodu,” TV24 raidījumā “Ziņu top” saka Ainārs Šlesers, 14. Saeimas frakcijas “Latvija pirmajā vietā” priekšsēdētājs, bijušais ekonomikas un satiksmes ministrs.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Viedoklis
Armands Puče: Kamēr premjere Līgo vakarā stāstīja, kā tumsa saplūst ar gaismu, patiesībā būtu vajadzīga vispārēja iespringšana 139
Lasīt citas ziņas

“Ir pagājuši 30 gadi un tagad mēs sāksim sodīt ar izsūtīšanu. Bet par ko ir runa? Par tiem cilvēkiem, kuri šos pēdējos 30 gadus šeit ir dzīvojuši – maksājuši nodokļus, strādājuši, te ir viņu ģimenes. Absolūtais vairākums viņu bērnu, mazbērnu ir Latvijas pilsoņi, bet tā ir sanācis, ka viņiem ir Krievijas pases, jo daļa radu ir arī tur, bet visi pārējie ir Latvijas pilsoņi,” viņš turpina.

Cilvēku uzticību valstij nedrīkstot virspusēji vērtēt.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Nevajag teikt, ka cilvēks ar uzvārdu Ivanovs nav lojāls Latvijai, bet ar Uzvārdu Bērziņš – lojāls! Es uzskatu, ka tas ir ļoti bīstams precedents.

Ir likums, ja cilvēks ir noziedzies pret valsti, ja viņš sadarbojas ar specdienestiem, lūdzu, sodiet viņu, sēdiniet cietumā, bet ne jau, ka tagad staigās pa mājām un uzdos jautājumus, ko brīvajā laikā klausieties!

Latvijas krievi ir Latvijas krievi, viņi nav atbildīgi par to, kas notiek Ukrainā un Krievijā!” Šlesers aicina.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.