Sports
Ziemas sports

Slotiņš krita un tika aizvests uz slimnīcu – apdraudēts Latvijas komandas starts biatlona stafetē0


Roberts Slotiņš.
Roberts Slotiņš.
Foto: Imago Sports/Scanpix/LETA

Šobrīd Latvijas biatlonista Roberta Slotiņa veselības stāvoklim pēc trešdien Zviedrijas trasē Estešundā Pasaules kausa posmā piedzīvotā kritiena trasē tiek sekots līdzi, taču par viņa dalību sestdienas 4×7,5 kilometru stafetē tiks lemts pirms starta, sarunā ar LETA ceturtdien pastāstīja Latvijas Biatlona federācijas (LBF) viceprezidents Gundars Upenieks.

Trešdien 20 kilometru individuālo distanci nepabeidza Latvijas izlases dalībnieks Roberts Slotiņš, kurš piedzīvoja kritienu vēl pirms pirmās šautuves.

“No rīta sazvanījāmies ar treneri Māri Čakaru, un šobrīd Slotiņa veselības stāvoklim tiek sekos līdzi,” par notikumiem Zviedrijā stāsta Upenieks.

“Vakar otrajā kilometrā biatlonists krita un tika aizvests uz slimnīcu, kur viņam galvai bija jāuzliek viena ādu savelkošā šuve. Šobrīd viņu novēro.

No rīta puisim vēl sāpēja arī plecs, taču viņš jūtas samērā labi. Precīzāka informācija būs rīt.”

Saistītie raksti

Latvijai ir tikai četri biatlonisti, kuri ir kvalificējušies Pasaules kausa sacensībām. Tāpēc viena no viņiem iztrūkums apdraud dalību sestdien paredzētajā 4×7,5 kilometru stafetē vīriešiem.

“Stafetes komandu pieteiksim,” saka Upenieks. “Šobrīd izskatās, ka sestdien Slotiņš varētu startēt, taču lielāka skaidrība par viņa veselības stāvokli būs rīt. Par to, vai sportists varēs startēt, tiks lemts tieši pirms sacensībām.”

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.