FOTO. Scanpix/AP Photo/Bulgarian News Agency

Sniegputenis Rumānijā, Bulgārijā un Moldovā atstājis bez elektrības simtiem apdzīvotu vietu 9

Pievieno LA.LV

Sniegputenis Rumānijā, Bulgārijā un Moldovā svētdien simtiem apdzīvotu vietu atstājis bez elektrības, kā arī lika slēgt daudzus valsts nozīmes ceļus, paziņoja varas iestādes.

Veselam
Ārsti nosauc četrus augļus ar kuru ēšanu pēc 45 gadu vecuma nevajadzētu pārlieku aizrauties
“Nabaga cilvēki…” Neierasts skats Rīgā raisa jautājumus līdzcilvēkos
Kokteilis
Vai darbs no 9.00 līdz 17.00 jūs tracina? Numerologi izceļ četrus dzimšanas datumus, kuru īpašniekiem brīvība ir īpaši svarīga
Lasīt citas ziņas

Moldovā svētdien gāja bojā 40 gadus vecs vīrietis, kad viņa automašīna noslīdēja no ceļa un ietriecās kokā.

“Mēs atkārtoti aicinām autovadītājus neizbraukt uz ceļa ar nepielāgotām automašīnām un braukt ar nelielu ātrumu,” teikts Moldovas policijas paziņojumā, brīdinot nebraukt “bez steidzamas nepieciešamības”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rumānijas enerģētikas ministrs Sebastians Burduja paziņoja, ka vairāk nekā 400 apdzīvotās vietās ir pārtraukta elektroapgāde.

Ārkārtas dienesti paziņoja, ka svētdien četros apgabalos bija slēgti gan valsts, gan vietējie ceļi.

Arī kaimiņvalstī Bulgārijā sniegputenis lika valdībai svētdien izsludināt ārkārtas stāvokli lielā valsts daļā. Vairāk nekā 1000 apdzīvotu vietu, galvenokārt Bulgārijas ziemeļaustrumos, svētdien palika bez elektrības.

Pēdējo 24 stundu laikā Bulgārijā divi cilvēki gāja bojā satiksmes negadījumos un 36 tika ievainoti sniegputeņa dēļ. Stiprais vējš arī lika slēgt ceļus, kā arī nogāza kokus un elektrolīnijas.

LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.