Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien nelielies ar saviem sasniegumiem! Horoskopi 3.jūlijam0

Foto: Unsplash

Auns

Nepievērs pārāk lielu uzmanību nelieliem pārpratumiem, kas var negaidīti rasties. Pacenties piepildīt savu dienu ar pozitīvām emocijām.

Vērsis

Necenties uzņemties pārāk daudz pienākumu. Šis ir labvēlīgs laiks romantiskām tikšanām, kā arī labs laiks ģimenes dzīvei.

Dvīņi

Diena kopumā gaidāma diezgan labvēlīga. Vienīgais, kas tevi var apbēdināt būs tā dēļ, ka tu ātri iztērēsi savu enerģiju un jutīsies noguris. Tā rezultātā būsi arī kašķīgs un vari sabojāt attiecības ar mīļiem cilvēkiem.

Vēzis

Līgumus parakstīt vajadzētu citu dienu, šodien tam nav labvēlīgs laiks. Nodarbojies vairāk ar to, kas tev sagādā emocionālu labpatiku. Pēc iespējas vairāk laika centies pavadīt svaigā gaisā.

Lauva

Daudzās lietās un iecerēs tu šodien sasniegsi zīmīgus rezultātus. Īpaši veiksmīgas būs dažādas pārrunas, kā arī labvēlīgs laiks, lai slēgtu un parakstītu līgumus.

Jaunava

Šodien tu gribēsi ar visiem strīdēties. Tavs mīļotais cilvēks vēlas, lai tu viņam veltītu vairāk laika, pacenties to izdarīt un pievērst viņam vairāk uzmanības.

Svari

Tev šodien būs daudz enerģijas un tu gribēsi gāzt kalnus. Viegli tiksi galā ar visdažādākajiem uzdevumiem pat, ja sākumā tie liksies ļoti sarežģīti. Taču uzsākt jaunas lietas nav piemērota diena.

Skorpions

Tev ir lieliskas iespējas sasniegt savus mērķus. Neatliec neko uz vēlāku laiku, šis ir ļoti piemērots laiks visām tavām iecerēm. Pat vispārdrošākajām!

Strēlnieks

Tu vari izrādīt labas oratora dotības un šajā “cīņā” uzvarēt (pārliecināt) jebkuru. Tavā priekšā pavērsies interesantas perspektīvas, vienīgi tas, ko tev vajadzētu atcerēties – nelielīties ar saviem sasniegumiem!

Mežāzis

Neplāno nopietnas lietas un uzdevumus. Šodien tev tos būs grūti atrisināt pozitīvi. Tomēr iespējams, ka tu iepazīsies ar kādiem jauniem, patīkamiem cilvēkiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena var kļūt sarežģīta profesionālajā ziņā. Tev nāksies pieņemt lēmumus ātri un rīkoties bez vilcināšanās, lai šīs problēmas atrisinātu.

Zivis

Nekādas nopietnās kļūmes šodien tu neizdarīsi. Taču nevajadzētu ticēt visam, ko tu dzirdi, it īpaši tam, ko tev kāds sola. Solīts makā nekrīt!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.