Foto: Valsts kanceleja

Šodien par ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6.aprīlim MK tomēr nelems 1

Pievieno LA.LV

Ministru kabinets ceturtdien vēl neizlēma par ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6.aprīlim un atsevišķu ierobežojumu izmaiņā, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Kulbergs ir noskaities uz Latvijas Bankas ekspertiem: “Es vispār biju mēms, es neticēju, ka Latvijas Banka spēj kaut ko tādu iedomāties”
RAKSTA REDAKTORS
Četras dienas ar mirušu mazuli zem sirds! Jeb stāsts par Ričardu, kuram vajadzēja piedzimt Kuldīgas slimnīcā
Kokteilis
Visneizturamākās zodiaka zīmes ikdienā – lūk, ar kurām ir grūti dzīvot zem viena jumta
Lasīt citas ziņas

Ceturtdien valdība plānoja lemt par ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 6.aprīlim, tomēr lēmuma pieņemšana ir atlikta, ticamākais, uz piektdienu, 5.februāri plkst.9.

Valdība ceturtdien atbalstīja Veselības ministrijas informatīvo ziņojumu, kas paredz turpmāk Covid-19 ierobežojumus pārskatīt pēc “luksofora principa”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tajā pašā laikā tika atlikts jautājums par stingrākiem nosacījumiem klātienes tirdzniecībai un preču sortimenta ierobežojumu atcelšanu pārtikas un higiēnas preču veikalos.

Netika arī izlemts par 1.-2.klases skolēnu mācību atsākšanu klātienē.

Ārkārtējā situācija ir spēkā no 2020.gada 9.novembra un tā vairākkārt tikusi pagarināta.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.