Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien virs tavas galvas ir parādījušies draudīgi, melni mākoņi! Horoskopi 10.augustam0

Foto: Pexels

Auns

Uz pasaules ir daudz cilvēku, kurus nevar “aizstāt”. Bet lietas, kuras var aizstāt, ir lērumiem. Padomā par to! Iespējams, ka tu lietām savā dzīvē esi pievērsis pārāk daudz uzmanības.

Vērsis

Šodien meklējumi, lai arī kādi tie nebūtu, tev sagādās prieku un gandarījumu. Tiesa, tas gan uzreiz nenozīmē to, ka tu meklēto atradīsi…

Dvīņi

Nav iespējams sagatavoties savā dzīvē visam, taču tev ir jāpieņem pareizie lēmumi tad, kad tas ir noticis. Šodien tavā dzīvē var notikt gluži vai vēsturisks pavērsiens.

Vēzis

Tev var uzrasties jauns hobijs, bet iespējams, ka tā būs kāda aizraušanās, par ko būsi domājis jau iepriekš. Taču galvenais, lai tas tev sagādā prieku un gandarījumu.

Lauva

Šodien tu, iespējams, ne gluži adekvāti spēsi rīkoties dažādās stresa situācijās. Necenties darīt neiespējamo – tas tevi vēl stiprāk mulsinās un izsitīs no sliedēm.

Jaunava

Tas, ka tev kāds uzdod jautājumu, ne vienmēr nozīmē to, ka tev uz to ir noteikti jāatbild. It īpaši, ja šis jautājums liek tev justies neērti.

Svari

Atrodi laiku šodien vismaz pusstundu, ko pavadīt kopā ar ģimeni. Viņi tev būs par to pateicīgi. Sarunās ar viņiem tu uzzināsi daudz interesantu lietu!

Skorpions

Šodien tu vari izrādīties mazliet infantils. Diez vai pret tevi kāds izturēsies kā pret pieaugušu cilvēku, ja tava rīcība būs pagalam bērnišķīga….

Strēlnieks

Virs tavas galvas ir parādījušies draudīgi, melni mākoņi, tomēr tu varēsi atrisināt šos sarežģītos jautājumus, ja rīkosies apdomīgi, piesardzīgi un loģiski.

Mežāzis

Pastāv liela iespēja, ka tu šodien vari satikt kādu draugu vai paziņu – pat tādās vietās, par kurām tev ne prātā nenāks, ka tas varētu notikt tur.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tev nebūs pārāk grūti koncentrēties un pārvarēt tādus šķēršļus, kas visu laiku tev likās nepārvarami. Pats galvenais to izdarīt dienas pirmajā pusē.

Zivis

Pacenties šodien neslinkot un ātri izdarīt visus tos pienākumus, kurus tev tāpat būs jādara. Šodien risks pastāv attiecībās ar dzīvniekiem – centies ar viņiem nekonfliktēt un nestāties viņiem ceļā. Iespējams, ka tevi sakodīs vai saskrāpēs.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.