Foto: uawarinfo/twitter

“Šodienas pārsteigums. Bez komentāriem! Lai Dieviņš sargā!” Soctīklotāji lepojas par Juraša lēmumu 0

Pievieno LA.LV

Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs, partijas “Konservatīvie” (iepriekš – Jaunā konservatīvā partija) pārstāvis Juris Jurašs brīvprātīgi devies aizstāvēt Ukrainas teritoriju, aģentūrai LETA apliecināja “Konservatīvo” līderis, tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

Aizkuņģa dziedzeris sauc pēc palīdzības: 5 agrīnas pazīmes, kuras nedrīkst ignorēt
Ne vienmēr ar spārniem! 10 pazīmes, kā atpazīt, ka tev tuvumā ir cilvēks – sargeņģelis
RAKSTA REDAKTORS
VIDEO. “Lops gandrīz notrieca manu dēlu!” Mamma saceļ traci, bet izrādās, ka daudzi nostājas “agresīvā” BMW vadītāja pusē 45
Lasīt citas ziņas

“Es varu apstiprināt, ka viņš ir devies brīvprātīgi aizstāvēt Ukrainas teritoriju un cīnīties pret visas brīvās pasaules okupantiem, tostarp, aizstāvēt arī demokrātiju Latvijā,” norādīja ministrs.

Kāds tvitera lietotājs Juraša došanos uz Ukrainu nodēvējis par šodienas pārsteigumu, cits “nocēlis cepuri” viņa priekšā. Vēl kāds gaida “regulāras reportāžas no frontes”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Partijas “Konservatīvie” pārstāvi gods pazīt ir Ventspils tehnikuma projektu vadītājam Elvim Binderam-Čoderam.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI