Foto: Valsts policija

Šorīt noticis traģisks negadījums Daugavpils pusē: ir bojāgājušais un divi cietušie 0

Šodien plkst. 9.04 Višķu pagastā uz autoceļa Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robežas noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā gājis bojā viens cilvēks un divi cietuši, informē Valsts policija (VP).

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Lasīt citas ziņas

VP rīcībā esošā informācija liecina, ka smagās mašīnas vadītājs, braucot no Rēzeknes pilsētas puses, mēģinājis izvairīties no sadursmes ar pēkšņi uz ceļa izskrējušo meža dzīvnieku (alni), kā rezultātā netika galā ar sava transportlīdzekļa vadību un iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar “Audi” markas transportlīdzekli.

Ceļa satiksmes negadījumā bojā gāja “Audi” vadītājs, savukārt kravas automašīnas vadītājs un pasažieris nogādāti medicīnas iestādē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Patlaban negadījuma vietā ir daļēji ierobežota satiksme, tā tiek regulēta. Tāpēc VP autovadītājus iespēju robežās aicina izvēlēties citus braukšanas maršrutus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.