Foto: EPA/scanpix/leta

Sprindžuks: Brāļi bombardē viens otru, māte netic meitai. Pasaule nonākusi sliktākajā punktā 0

“Mans lielākais šoks šajās trijās ārprāta nedēļās, ir nevis tas, ka Krievija uzdrošinās izdarīt to, ko viņa izdarīja, bet tas, ka tik liela sabiedrības daļa kaut kādā veidā to attaisno vai daļēji attaisno,” TV24 “Preses klubs” stāsta Māris Sprindžuks, Ādažu domes priekšsēdētājs (LRA), Pierīgas pašvaldību apvienības vadītājs.

Reklāma
Reklāma
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Ukrainas galvenais izlūks palika dzīvs – detaļas, kā Kijivai izdevās izjaukt “Putina vilku suņa” atentātu pret Budanovu
Kokteilis
TESTS. Karstuma neatņemamais pavadonis… Ko par tevi var pateikt mīļākā saldējuma garša? 1
Lasīt citas ziņas

Viņš uzskata, ka mums ir jāizkāpj ārā no klišejiskas televīzijas propagandas, kas visu šķiro baltā un melnā, labajos sliktajos, NATO, Krievu nācijā.

„Tikko mēs ejam klišejās, cilvēki viegli iekrīt slazdos, bet man šķiet, ka ir vērtības, piemēram, tas, ka visi mīl savus bērnus, kas stāv pāri visam. Neviens negrib, ka viņa bērnu sabumbo dzemdību namā, skolā vai pagrabā!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Pasaulei jāsaprot, ka esam nonākuši sliktā punktā.

„Vienas tautas, reliģijas cilvēki bumbo viens otru, brāļi nevar sarunāties viens ar otru, māte ar meitu, ģimenes locekļi – tā ir traģēdija pasaules mērogā, jo ir sastrīdējušies vienas ģimenes locekļi,” Pierīgas pašvaldību apvienības vadītājs saka.

„Mums jāspēj pārkāpt pozicionējumam, jāskatās pāri un jāierauga cilvēcīgās vērtības. Tas ir izaicinājums visai civilizētajai pasaulei atrast jaunu sistēmu, par ko varam vienoties un iet uz gaišāku nākotni.

Pozicionēšanās – NATO, Krievija, Ķīna, Eiropa, arābu pasaule, kurā pusē nostāsies.

Tas man atgādina abu pasaules karu stāstus, kur valstis sāk meklēt, kas viņiem izdevīgāk un tas kļūst bīstami,” Sprindžuks norāda.

Miers baro, nemiers posta. Neviens negrib savus bērnus novēlēt šādam liktenim.

SAISTĪTIE RAKSTI